Ексклюзиви
Середа, 22 жовтня 2008 18:24

Каналізація затопила три озера й будинки

У вівторок зранку сталася аварія на Мишоловському каналізаційному колекторі. Нечистоти з нього потрапили до місцевих озер Романівського, Дідорівського й Блакитного. Вони розташовані в Голосіївському лісі.

Нечистоти переповнили водойми, ті вийшли з берегів і затопили десять будівель. Вісім з них розташовані на вул. Затівахіна, ще дві — на вулицях Квітки-Основ"яненка й Весняній, Мишоловка. Найбільше — по вікна — затопило будинок N36 на Квітки-Основ"яненка. У помешканні живуть пенсіонерка Людмила Калиничук із 30-річним сином Олегом. Родина оселилась у сестри потерпілої по сусідству.

Валентина Безсмертна, 52 роки, мешкає за дві хати від Калиничуків. Її будинок не постраждав. Жінка говорить, що вода доходила до їхнього двору, але рятувальникам вдалося її зупинити.

— Вода прибувала швидко. Нові будинки стоять на високому фундаменті. А у Калиничуків було страшне. У дворі води — по пояс. Жити в тій хаті вже не можна, — розповідає Безсмертна.

За словами очевидців, вулицями плавала дохла риба. Біля озер учора смерділо через фекалії.

— Зараз відкачуємо воду з одного озера, щоб людей знову не затопило, — каже "ГПУ" Віталій Ткач, 41 рік, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Голосіївського району. Чи відселятимуть Калінічуків, поки що невідомо.

Зараз ви читаєте новину «Каналізація затопила три озера й будинки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6305
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути