Вівторок, 16 вересня 2008 18:18

Дніпровська райрада вигнала десятьох депутатів

Учора на сесії Дніпровська райрада прийняла рішення, яким позбавила повноважень десятьох депутатів. Вісім із них були обрані від БЮТу, двоє — від Блоку Леоніда Черновецького.

Проект рішення зачитала голова районної територіально-виборчої комісії Олена Черевко. Замість виключених зареєстрували нових депутатів. Сергія Хлопка й Олега Підгребельного із Блоку Леоніда Черновецького позбавили статусу за прогули сесій райради та профільних комісій.

— Систематичні прогули сесії, комісій. Останні чотири сесії вони ані разу навіть не реєструвалися. Та й сьогодні їх немає! Вони не підтримують політики фракції. Поведінка цих людей незадовільна, це накладає відбиток на блок, — розповідає "ГПУ" 31-річний Карен Мумджян, керівник фракції Черновецького у райраді.

Вісім депутатів від БЮТу, каже керівник цієї фракції Микола Дацюк, 51 рік, позбавили депутатства, бо вони "виконували рішення інших партійних сил та ідейно не погоджувалися з діяльністю фракції".

— У цей час вони виконували рішення інших партій. Я розмовляв особисто з кожним, аби вони знову прийняли статут фракції БЮТу і добре працювали. Але всі восьмеро перейшли в інші фракції. Ми вирішили, що їм хтось щось більше пообіцяв. Іншого мотиву не бачу, — додає Дацюк.

Обраний і виключений із лав БЮТу Михайло Коваленко заперечує всі слова керівника фракції. Коваленко був депутатом райради чотирьох скликань. Із БЮТу він перейшов до фракції "Нашої України".

— Ми побачили, що тут усе купується і продається. Виключили нас, бо не голосували по спірних або й скандальних майнових питаннях, — каже він "ГПУ".

Зараз ви читаєте новину «Дніпровська райрада вигнала десятьох депутатів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6234
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода