
Позавчора рибалок, які опинилися на крижині посеред Дніпра, рятували 30 працівників Міністерства з надзвичайних ситуацій. Якби не під"їхав товариш одного з потерпілих, чоловіки могли б потонути.
— Нам подзвонила дружина одного з них. Сказала, що її чоловік з друзями опинився на крижині посеред Дніпра. Потім додала, що один з чоловіків уже пішов під лід, — розповідає Анатолій Кузьмин, 39 років, заступник начальника відділу МНС міста Миронівка, що на Київщині.
Так почали рятувати чотирьох рибалок з Богуслава, які приїхали повудити рибу на Дніпрі біля села Великий Букрин.
Налякані рибалки лежали нерухомо, міцно притиснувшись до крижини. І зв"язувалися по мобільному телефону зі знайомими. Один з рибалок, 37-річний Юрій Гавриленко, безслідно зник під водою.
— Ми приїхали близько шостої години. Уже стемніло. На місці був начальник районної міліції. Він спробував дістатися до рибалок. Однак провалився під кригу і повернувся назад, — продовжує Кузьмин.
Не допомогла й рятувальна драбина. Крижина відпливла на півкілометра від берега, і дістати чоловіків було неможливо. Єдина надія лишалася на Київський рятувальний загін, який має спеціальне оснащення для подібних операцій.
Однак раніше за рятувальників з"явився на УАЗику Станіслав Галіцький, 39 років. Він привіз великий пластиковий човен та кинувся до товаришів.
І всі ці 30 чоловік чекають, поки мої друзі втопляться
— Вони подзвонили мені на мобільний, розказали, що сталося. Я довго не вагався. Тим паче зовсім недавно купив новий човен, а під рукою мав УАЗ. З собою взяв знайомого. Коли приїхали на місце, ледь не збожеволіли: на березі стоять МЧС, швидка. І всі ці 30 чоловік нічого не роблять, чекають, поки мої друзі втопляться. Взяв рятувальні круги та жилетку і пішов на лід, — розказує Галіцький.
Поки Станіслав зі знайомим дісталися до рибалок, чотири рази провалювалися під лід. Однак не повернулися. За кілька годин рибалки в човні помалу причалили до берега. А потім Галіцький забрав їх додому, бо всі вони з Богуслава. Порибалити приїхали за 80 кілометрів.
— Їхав я з цими рибалками додому, — розповідає Кузьмин. — І що ви думаєте? Один каже до другого: треба було нам іти не туди, а трохи далі. Мені здається, таких людей вже нічого не врятує.
Того ж дня, у вівторок, ледь не загинули на дніпровській кризі 134 рибалки у Полтавській області. Лід поплив за течією і розломився на три частини. Одну з них прибило до берега в районі села Прогнозівка. На цій крижині було 60 рибалок. Інші дві частини криги затримали біля Мозолівки. З них зняли 74 рибалки.
Після того, як усі зимові "екстремали" були на березі, рятувальники ще три години курсували Дніпром та шукали, чи ніхто не загубився.
Коментарі
Найкращі в світі мумії виробляють на росії ...... З кремлядей
Мы живем в век перемен. Современное письмо все больше приобретает свойств устной речи. Это связано с тем, что сейчас не нужно ждать письма день или несколько дней. Общение в чатах или на форумах - это мгновенный обмен сообщениями: почти как в жизни, только эмоций не хватает. Вот их-то и восполняют смайлики. Это своеобразная невербальная коммуникация, только на письме. Так что - правильный смайл в правильно месте - это хорошо. Главное тут - не переборщить.
Людство на порозі розкриття історії УКРАЇНИ.
Ja maju profil? na Facebook, ale ne vzhyvaju smajlykiv.
По большому счету, смайлики - те же иероглифы.
Не согласен. При общении в текстовом режиме сложно уловить интонацию, ты не видишь лица, не слышишь тона голоса.Поэтому смайлы в таком виде общения - просто "костыли", упрощающие понимание
Але й "Мову атрофує, бо там, де б подумав над якогось відтінку прикметником чи прислівником, ставиш )))))", - кажуть смайлолюби.
Надмірна смайлографія характерна риса ТП.