пʼятниця, 03 лютого 2006 18:47

Будинок зводять на спортмайданчику

Розгорається ще один будівельний конфлікт — на вул. Академіка Корольова, 12г на Борщагівці хочуть будувати "свічку" на дитячому спортмайданчику. Просто у дворі трьох будинків.

Перспектива сусідства з каскадною 20-поверховою спорудою наводить на жителів Борщагівки жах, і вони почали збирати підписи під протестами. Шлють листи в ЖЕК, мерію, президентові. Стверджують, що готові й до більш активних дій.

— Люди ледь не кидалися під бури, коли геологи почали рити землю для проб, — розповіла "ГПУ" Людмила Борисівна, 56 років, голова комітету будинку N12ж на Корольова. — Люди обурені: цей будинок поглине і двір, і все світло. Стане неможливо жити. І так маємо проблеми зі світлом, водою, бо в мережі велике навантаження. А буде взагалі безлад.

Три дні мешканці чинили опір фахівцям, які мали досліджувати ґрунти. Потім киянам показали документи з усіма дозволами. Більше геологам не перешкоджали. У п"ятницю геологи повинні дати висновок, чи можна будувати тут багатоповерхівку.

— Якщо експертиза дасть "добро", воюватимемо далі, — сказала Людмила Борисівна.

Зараз ви читаєте новину «Будинок зводять на спортмайданчику». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути