
Якщо хочете приємно здивувати гостей стильний інтер'єром свого будинку, варто звернути увагу на деякі деталі. Саме вони можуть зіпсувати вигляд оселі на фоні ідеального порядку.
Позбудьтесь захаращених зон у кімнатах. Зайві речі створюють візуальний шум, не дають відчуття чистоти після прибирання. Тому подібного в домі краще позбутися навіть у тому випадку, якщо такі предмети зберігаються в коморі, пише pixelinform.
Календарі на стінах
Такі речі давно застаріли та дешевшають інтер'єр. Замість настінного календаря бажано використовувати настільний, але актуальний на робочому столі. Стіну краще прикрасити стильним постером або фотографіями.
Вимикачі та розетки
Якщо вони старі, давно пожовтіли від бруду і часу, слід їх замінити. Інакше найдорожчий ремонт буде зіпсований такими деталями.
Старий текстиль
Якщо постільна білизна з різних комплектів, покривало застаріло, а рушники в кухні стали пошарпаними, все це слід замінити. При виборі текстилю слід орієнтуватися на колір стінок, меблів, загальний дизайн приміщення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що забрати з вітальні, аби зникло відчуття хаосу
Ганчірка у передпокої
В осінньо-зимовий період деякі можуть покласти біля вхідних дверей ганчірку, старий рушник або іншу річ, яка служить килимком для витирання взуття. Але такий предмет одразу псує все враження про дім та господарів.
Замість ганчірки краще купити недорогий килимок, який легко мити. Виглядає така річ охайно, а також її можна без проблем вписати в інтер'єр передпокою.
В домі багато місць, куди не можна класти взуття та речі, інакше бути біді.
Якщо хтось гадає, що спинка стільця - ідеальна вішалка для одягу, то помиляєтесь. Краще візьміть до уваги невеликі правила щодо зберігання одягу, щоб уникнути нещасть.
Коментарі
если Луценко судят 2 года .То ФЕДОРЕНКО уже давно ДОЛЖЕН СИДЕТЬ за все махинации со своим другом минимум лет 20 !!! за скрытие доходов НЕДВИЖИМОСТЬ и т д.Ядумаю БОГ не ФРАЕР.И президент В.Ф. И Азаров меня поддержат в этом вопросе.А ВЫ!!!
А разом з ПР голосували i депутати вiд "Удар" та " Фронту змiн".Так , виявляеться, що дерьмократи такiж бандити-хапуги, як i в ПР?
А зачем нам деревья !цветы пластиковые тоже хорошо смотрятся!с венками....
Здесь замешаны такие люди как Белик и Виканов кроважадные хапуги...
А то что этот человек с большой буквы, делает для города, это все не заметно и так как должно быть.
Поликлинику 10лет строили не достроили, одно слово поликлинику достроим в этом году(!!!) и все готово все функционирует.
Поэтому делаем вывод, что нужно с мозгами оценивать ситуацию.
Я лично ходил на выборы при самом закрытии избирательного участка, в моем подъезде проголосовало, со мной 4 человека(подъезд 36 двух- и трехкомнатных квартир). И как потом оказалось - явка избирателей была 45%. Сравните количество жильцов и явку. Откуда взялся такой процент?
Мэр Броваров Сапожко был в БЮТ. И переметнулся к регионалам за две недели перед выборами. Многие люди, об этом не знали и проголосовали за него. Кроме того рыгионалы сняли с выборов, точнее заставили отказаться с помощью запугивания, от выборов пглавных претендентов на кресло мэра - Ратникова и Гредунова. А поскольку в облсовет не было кандидатов от БЮТ не по партийным спискам не по мажорытарке, то многие люди просто не пошли на выборы.
Потвори нах! Всіх мочити потрібно! Сад весь аирубали та землю розпродали - тепер до парку добралися!
Ось і сутність т.з. партій "Удар" та Фронт змін", вони разом з регіоаналами розкрадають замлі і думають лише про себе.Думайте тепер Броварчани головами а не задами, коли обираєте собі владу !
ось і обличчя фрону змін та удару. якщо це правда, що вони голосували за приватизацію парку - муд-ки. ганьба їм і зневіра.
Гнать пидараса из партии сраной метлой а парк вернуть людям. Всем кто принимал участие в фальсифакации докусментов - срок и конфискация в назидание латентым падарам!
Таких из этой "партии" не гонят , а ,наоборот, принимают с огромным удовопьствием ....
там вся партія така
партія наперсточників, крадіїв, бандитів, вбивць, шахраїв... Народ заслужив таке наказання- і в своєму горі напевне обєднається та прозріє. Тільки біднота і горе гуртує народ... А як народ згуртується- і буде для нього щастя.