




Мансардні вікна додають світла у кімнату та мороки господарям. Ті не знають як підібрати стильні штори. Їх специфіка у особливій геометрії стін, на які вони монтуються. В таких немає підвіконь і відливів. Система відкривання відрізняється від стандартної – між стулками йде осьове з'єднання, що допомагає легко відкривати вікно.
Відмінною рисою є форма вікон, вони не завжди прямокутні – можуть бути круглі, овальні, трикутні, трапецієвидні. Далеко не всі карнизи штори підходять для його обрамлення.
Штори для таких вікон потрібні обов'язково, адже вони розташовані на схилі даху. Отримують на 30-40% більше сонячного світла, ніж звичайні.
Якщо вікно під ухилом, традиційний варіант виконання штор, а вже тим більше їх звичний кріплення не підійде, потрібні функціональні доповнення. В такому випадку кріплення здійснюється на 2 карниза: один зверху, другий на вигині.
Багатошарове драпірування навряд чи буде доречне. Зручним рішенням стануть рулонні штори або жалюзі. Жорстких критеріїв вибору певного типу тканини немає. Все залежить від того, з якого боку розташовані вікна, і те, яка оформляється кімната.
Рулонні штори можуть монтуватися прямо до рами вікна або до отвору. Щоб виключити їх провисання, використовуються направляючі. Вони універсальні, адже підходять під будь-яку стилістику. Вписати їх в інтер'єр можна, вибравши оптимальний колір або навіть принт на них.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вітальня з балконом: як практично поєднати 2 простори
Для більш затишного вигляду кімнати підійдуть мансардні штори матеріалів, які не вигорають на сонці. Вони не обійдуться без декоративних прихваток, адже крім прикраси і створення цілісної композиції вони несуть функціональне навантаження – закріплюють штори в необхідному місці.
Для монтажу таких штор потрібно 2 профільних карнизи. У декорі не варто обмежуватися – декоративні кисті, підхоплення, різноманітні камені будуть доречні.
У Бразилії побудували унікальну квартиру. Від інших вирізняється оригінальним дизайном. Перше, що дивує - наявність розсувних стін, які розділяють житло на різні секції. На їх ескіз розробників надихнула ісламська архітектура, де різьблені дерев'яні решітки є загальним елементом. Його часто вбудовують у фасади будівель, як правило, на другий поверх.
Коментарі