У спеку треба стелити шовкову постіль. Вона ковзка, але прохолодна. Мінусом є можливість утворення затяжок та відчувається будь-яка шорсткість на шкірі. Практичніше взяти з льону через масажний ефект.
Про це розповів Gazeta.ua Ярослав Дечанський, експерт із нанесення малюнку на текстиль столичної фабрики.
"Найпопулярнішими є набори з бязі, бамбуку та сатину. Вони приємні у користуванні і не вимагають особливого догляду. У них нитки переплетені хрестоподібно. Натуральні матеріали служать роками, але коштують вдвічі дорожчі за синтетику. Недоліком є тверда текстура до прання", - пояснив фахівець.
Затребувані спальні набори:
1. Зараз тренд на екологічність, тому затребувана постіль з бамбукового волокна. Його головною відмінністю від інших тканин є антибактеріальні властивості. А ще бамбук м'який та екологічний, за що його купують для дітей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модний Інь-Ян: дизайнери показали вражаючий інтер'єр квартири
2. Сатинова постільна білизна охолоджує, як шовкова, але доглядати за нею легше. Завдяки щільному скручування нитки, тканина має глянцеву поверхню. Це елітне полотно з особливим способом плетіння пряжі. У ній поєднані тонкі та дуже закручені нитки, з яких виходить гладка тканина.
3. Універсальним вибором є бавовняна постільна білизна через м'якість на дотик та добре пропускання повітря. Вона не "парить" і не викликає подразнень, що особливо важливо для чутливої шкіри. Швидко висихає після прання. Якщо добре струсити та рівно розвісити - не потрібно прасувати.
Спальня стане місце черпання сил, якщо її правильно обставити. Найголовніші аксесуари, на які слід звернути особливу увагу - штори та ліжко. Звичайний і нехитрий дизайн, якщо там вони виконані з одного матеріалу. Така спальня виглядає дуже красиво. Найчастіше подібний дизайн використовується в номерах знаменитих готелів.
Коментарі