31 жовтня відзначають Гелловін.
Це містичне свято спочатку найгучніше відзначали в Америці, Великій Британії, Ірландії та Канаді. А нині поширилось по всьому світу.
Гелловін - це чудова нагода додати до свого будинку трохи містичної атмосфери та креативу. З допомогою простих, але ефектних прикрас, ви зможете створити справжній дух свята і перетворити оселю на центр уваги.
Розповімо про кілька ідей, як швидко і стильно прикрасити свій будинок для "найстрашнішого" вечора року.
Повітряні кульки. Надуйте кулі та намалюйте на них чорним маркером кумедні гримаси.
Гарбузи. Виріжте в гарбузі пику або просто зробіть надрізи, очистивши гарбуз від м'якоті. Всередину покладіть гірлянду або свічки, буде магічна атмосфера.! А якщо страви з гарбуза ви збираєтеся готувати пізніше, щоб не потрошити його, просто прикрасьте маркером.
Якщо є вільна поличка або комод нічим не заставлений, зробіть цілу композицію з листя, шишок, гарбузів, плодів і свічок.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не вбивайте павуків і не обертайтесь на дорозі: що заборонено робити на Гелловін
Кажани. Роздрукуйте на принтері силуети гарбузів, привидів або кажанів, виріжте їх та прикріпіть до внутрішньої частини світильників, розвісьте по холодильнику, стінах (на малярський скотч, який не залишає слідів), вікнах. З паперових павучків також можна зробити гірлянду. Ще цікава ідея летючих мишок з коробочок для яєць, пофарбовані чорною фарбою.
Привиди. Торшер легко перетворити на привида, накинувши на нього біле простирадло, і додавши паперові очі. (але не забувайте, що лампи легко нагріваються!)
Гілки. Зробіть композицію з сухих гілок, прикрасивши її паперовими мишами і гірляндою. Вийде симпатичний нічник.
Наймістичніше свято жовтня Гелловін будуть святкувати у ніч на 1 листопада. Це популярне найдавніше свято США потрапило до України наприкінці 90-х років. Щороку воно набуває все більшої популярності.
Вперше це слово згадується в XVI столітті як шотландське скорочення від англійської фрази "All Hallows Even", тобто "Вечір Усіх Святих". Геловін сягає своїм корінням дохристиянського періоду, а саме часів, коли на території сучасних Шотландії та Ірландії проживали стародавні кельти. Кельти ділили рік на дві половини: темну (зиму) і світлу (літо). Вважалося, що темна починається наприкінці жовтня, адже саме в цей період закінчували збирати урожай.
Святкування проводили сім днів, але головні події припадали на ніч проти 1 листопада.Цей празник називали "Самайн" і був широко поширений у народів Британських островів.
Коментарі
1