Дзеркальна стеля не тільки збільшує простір кімнати, а й робить правильну розстановку акцентів та доповнює лаконічне оформлення простору в цілому.
Такі стелі стійкі до підвищеної вологості, добре відбивають світло та дозволяють рівномірно висвітлювати приміщення при наявності вбудованих світильників.
Крім естетичних переваг, є ще й практичні. За такою поверхнею легко прибирати. Достатньо протерти ганчіркою і спеціальним розчином для скляних поверхонь.
Завдяки високій вологостійкості, дзеркальна стеля нерідко використовують у ванних кімнатах.
Існує 4 види дзеркальних стель:
натяжні;
скляні;
з полістирольних плиток;
касетні або рейкові.
Спочатку стелі з полістирольних плит - це матеріал, згорнутий в рулони. Перед установкою його розпрямляють скручуванням в зворотну сторону на добу. Якщо раніше стелі були пофарбовані емаллю, її потрібно повністю видалити за допомогою шпателя або кельми.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стіл на тісну кухню: 7 ідей підбору меблів
На початку робіт визначають форму і колір панелей. Плитки підганяють під потрібний розмір, потім ріжуть. Далі вирівнюють стельові перекриття, прикріплюючи до них гіпсокартон або фанеру.
Кріпляться панелі за допомогою клею або шурупів. Якщо використовують клей, то ним мастять внутрішню сторону і ретельно притискають до стелі. Дуже важливо трохи почекати, поки прикріпиться панель. Якщо відпустити відразу, скло відпаде і розіб'ється.
У другому випадку плитку в чотирьох кутах просвердлюють саморізами по діаметру шурупів. На наконечники надягають гумові прокладки, щоб уникнути подряпин на склі. Після всіх виконаних робіт головки шурупів маскують в хромованих або алюмінієвих ковпачках.
Коментарі