
Повноцінне прання залишається найкращим способом очищення, проте є методи, які допоможуть освіжити білизну між праннями.
Чистота постільної білизни важлива для захисту матраца, ковдри та подушок від природних запахів і забруднень. Чотири поради від експертів назвала Ukr.Media.
1. Регулярне провітрювання
Щоранку відкривайте вікна, щоб свіже повітря циркулювало в кімнаті. Розстеліть ковдру на ліжку для кращого доступу повітря. Це допоможе усунути запахи та нейтралізувати пилових кліщів, які можуть накопичуватись у тканині.
2. Свіже повітря і сонце
Розвішуйте постільну білизну на вулиці. Поєднання свіжого повітря та сонячного світла забезпечує дезінфекцію тканини: ультрафіолетові промені знищують бактерії та допомагають освітлювати плями.
3. Харчова сода
Посипте білизну содою та залиште на годину. Сода вбирає запахи та видаляє надлишки жиру. Потім просто пропилососьте білизну - і насолоджуйтеся свіжістю.
4. Ароматизуючий спрей
Спреї для подушок можуть не лише покращити сон, а й надати приємного аромату білизні. Також їх легко зробити вдома: змішайте воду, гамамеліс та улюблені ефірні олії у пляшці з розпилювачем і час від часу обприскуйте білизну.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три ідеї, як висушити одяг швидко у дощові дні
Такі прості методи допоможуть підтримувати чистоту та приємний аромат постільної білизни без прання.
Існують і такі тканини, які взагалі не потребують прасування. Зокрема:
шовк - це тканина преміум-класу, яка часто коштує досить дорого, але має важливу перевагу - може вбирати і випаровувати вологу. На постільній білизні з шовку дуже приємно спати, та й прасувати її не потрібно.
Коментарі
Онищенко сволочь и хамло,вспомните как он вел себя с украинским кореспонденткой, вот такое отношение его и ковсему украинскому вражина для Украины-однозначно!
То что шерстят производителей сыра это-очень даже хорошо,пусть на уши поставят, но заставят делать не из дряни африканской а из коровьего молока! Яркий пример того как Костюк (Наша Ряба) изъявил желание экспортировать мясо курици в европу, так еврокомиссары из его предприятий не вылазят проверяют все от яйца до курици,от земли до кормов. Я уверен что москали очень к нам не дружественны но их действия повлияют на качесство продукции от чего станет лучше только нам.
В інтересах України закрити імпорт білоруської сільгосппродукції, це звільнить ринок для наших виробників, особливо в умовах торговельної війни з РФ.
В інтересах простих українців вживати молочні продукти вироблені із молока,а не тубуватись про надприбутки олігархів.Візьми для прикладу закип"яти літрову банку справжнього молока(не з магазину),дай охолонути і добав кефірну закваску,залиши в теплі на добу.Потім скуштуй свій кефір і кефір з магазину.Ти зрозумієш якою гидотою годують людей.
панове!!!!! Український сир і молочні продукти що вироблені в Україні дійсно ГАВНО!!!!! ЦЕ знає кожен українець!!!!! СИР БІЛОРУСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА НАБАГАТО КРАЩИЙ!!!!!
Хто це сказав, що білоруські продукти якісні. Ці продукти ніколи не проходили перевірки в Україні, а частина й немала є контрабандою, тому і ціна трохи нижча.
Гнати кацапів із України, а українцям знайти нові ринки збуту, як це зробила Грузія і не переживає, що там Раіся варнякає.
Грузия нашла один рынок сбыта - Украина. В Европе грузинские вина никому не нужны
Якщо росіяни заставлять виробників, молочників не застосовувати у виробництві рослинні жири це піде лише на користь простим українцям.Подумай сам -де застосовуються ті тисячі тонн пальмової оліїї,які імпортуе Україна.А то все дивуемося чому на уроках фіз-ри помирають діти.
Россияне захотели приехать в Украину, чтобы на месте проверить качество сыра .... и сала.
Не понятно, почему в России самый дорогой сыр стоит дешевле, чем у нас самый дешевый? А в "житнице" Украине - хлеб дороже, чем в таежной России?
Онищенко не хороший дядька. Уже вошел в историю, как враг Украины. Кто еще хочет?
Пусть нехороший. Но если он заставит украинских "выробныкив" перестать выпускать и продавать дрянь - это на пользу украинцам. Пусть гнобит пожестче.