Ексклюзиви
Середа, 03 червня 2020 02:28

Яскраві інтер'єри: назвали дії на людину найпопулярніших кольорів
14

Інтер’єр 2020: як на людину діє колір стін
Фото: remontbp.com
Інтер’єр 2020: як на людину діє колір стін
Інтер’єр 2020: як на людину діє колір стін
Інтер’єр 2020: як на людину діє колір стін
Інтер’єр 2020: як на людину діє колір стін

Кольори інтерєру треба вибирати не тільки по вподобаннях, а й по їх характеристика. Кожен відтінок чинить на людину певну дію. Яку саме - далі у статті.

Блакитний

Цей відтінок синього допомагає поліпшити обсяг пам'яті, створює спокійну обстановку та ідеально підходить для звільнення уяви. Все це робить його ідеальним кольором для тих моментів роботи, які вимагають великої креативності.

Білий

Це є ключем до створення спокійної і безтурботної обстановки, тому чиста стерильна основа в робочому просторі буде мати життєво важливе значення для поліпшення концентрації. Білий колір передає спокій і дає відчуття простору і порядку, що необхідно для кращого виконання роботи.

Жовтий

Щоб підвищити ясність мислення, ви повинні додати штрихи жовтого кольору до вашого робочого простору. Це також допомагає створювати більш оптимістичну і веселу обстановку, тому робота буде більш приємною. Будучи живим кольором, жовтий повинен використовуватися в малих дозах, щоб ви не втрачали концентрацію, але він обов'язково повинен бути присутнім.

Рожевий

Простір в світлих тонах, таких як ніжна перлова троянда, створюється для надихаючих умов. Цей колір допомагає розвивати пізнавальні здібності і стимулює творчість. Відтінки рожевого кольору в поєднанні з білим створюють ідеальний простір для тих, кому потрібний спокій і зосередженість на робочому місці.

Синій

Синій в будь-якому з його відтінків - це колір, який обов'язково повинен бути присутнім у всіх робочих просторах. Цей колір бореться зі стресом, тому важливо зберігати спокій і порядок під час роботи. Він приносить стабільність та ідеально підходить для створення середовища, що сприяє концентрації. Найкраще застосовувати його в найбільш актуальних деталях, таких як фон стіни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сучасна вітальня: як стильно поєднати кольори в інтер'єрі

Зелений

Все, що пов'язано з природою, є синонімом спокою і безтурботності. Отже, додавання зеленого в робочий куточок зробить його більш бажаним місцем. Є багато способів сприяти цьому, але одним з найпоширеніших є додавання великого листа срібла. Ви не тільки отримаєте вигоду з концентрації тандему, яку приносить сріблястий відтінок, але обидва тони також очищають навколишнє середовище і допомагають тримати ваш розум в "чистоті".

Помаранчевий

Наявність на робочому столі чогось оранжевого дає майже такий же ефект, як і кава. Так, це допомагає залишатися активним, тому робота буде виконуватися краще. Це заохочує креативність, а також здатність фокусуватися на одній діяльності.

Зараз мода на яскраві та сміливі колірні поєднання. Виникає безліч сучасних віянь і дизайнерських думок з приводу використання того чи іншого відтінку, як у дизайні приміщень, так і в одязі, аксесуарах та інших дрібницях. Одним із таких кольорів є фіолетовий. Він багатогранний, оскільки має просто величезну кількість відтінків – фіалковий, фуксія, лавандовий, баклажановий, бузковий.

Неможливо створити чисто фіолетову кімнату. Необхідно яким-небудь способом відтіняти насичені і контрастні кольори. Це можна зробити за допомогою ніжних відтінків інших кольорів, які внесуть в приміщення більше світла.

Зараз ви читаєте новину «Яскраві інтер'єри: назвали дії на людину найпопулярніших кольорів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода