понеділок, 06 січня 2025 03:40

Як швидко прибрати сніг: шість перевірених способів

Як швидко прибрати сніг: шість перевірених способів
Є кілька хороших способів, як прибрати сніг біля будинку швидко Фото: pinterest

Україну несподівано засипало снігом. Його не так швидко можна прибрати, особливо тим, хто проживає у будинку.

Є способи, які допоможуть за мінімум часу прогорнути не лише доріжки, а й усе подвір'я. Gazeta.ua розповість по кілька з них.

Перше правило: намагайтеся прибирати сніг тоді, коли він щойно випав. Не відкладайте на потім. Полежаний сніг покриється кіркою.

Скріпер

Це інвентар, який схожий на лопату, тільки вдвічі ширший і має ручку, схожу як на "кравчучці". Тому прибрати сніг вийде дуже швидко навіть на великій ділянці. Ще краще, якщо скріпер буде оснащений колесами.

Перше, що потрібно зробити - визначитися, куди зчищати сніг - в якому місці ви його будете накопичувати, щоб він не заважав. А тільки потім починайте зчищати сніг скріпером. Ним потрібно рухатися в напрямку до ділянки складування снігу.

Пластина з пластмаси

Якщо немає лопати, знайдеться в обійсті пластмасова груба пластина. Її треба прикрутити до двох дерев'яних брусків по обидва боки пластини і потім можна чистити двір. Найкраще це робити на рівній поверхні: асфальт, плитка, бетонні доріжки. Оскільки сніг свіжий та пухкий, він легко горнеться. Люди почали користуватисбь пластиковими лопатами, тому що вони легкі і до них не липне сніг.

Але є один мінус пластику: якщо ним вдарити по бордюру, то він може лопнути. Тому пластиковими лопатами треба користуватись обережно, особливо в мороз. Якщо такої пластини немає, можна прикріпити шматок фанери.

Лопата

Переконайтеся, що лопата міцна і є мастило для неї. В якості мастила можна використовувати звичайний вазелін, машинне мастило або олію.Трошки мастила нанесіть на край лопати за допомогою пензля, губки або просто пальця. Цей шар мастила допоможе уникнути прилипання снігу до лопати та полегшить її рух. Почніть розчищення снігу з верхньої частини під'їзної доріжки, переміщуючи сніг вниз. Змащена лопата ковзатиме легше, не утворюючи шару снігу на ній, що робить завдання менш напруженим. Цей метод дозволяє здійснювати боротьбу із снігом швидше та легше.

Гаряча вода

Найбільш очевидним способом позбутись обледеніння здається поливання доріжок гарячою водою. Але при цьому важливо враховувати, що гаряча вода остигає і замерзає швидше.

Варто застосовувати цей метод лише у найтепліші години дня.

Деревний попіл

Доволі екологічними і безпечними для тварин буде деревний попіл. Ним можна посипати доріжки. Можна також застосовувати розсіл з огірків, але в цьому разі потрібно враховувати, що така рідина містить багато солі або оцту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні оголосили штормове попередження

Кам'яна сіль

Щоби крига не намерзала на доріжках, її варто обробляти відповідними реагентами. Кам'яна сіль - дешева та ефективна, але її потрібно використовувати з обережністю, адже вона може завдати шкоди взуттю та рослинам.

На 8 січня прогнозують складні погодні умови у центральних, східних, південних областях та на Прикарпатті, у східній частині та на півдні.

Очікуються сніг, сильний вітер, ожеледиця, хуртовини, мокрий сніг, налипання мокрого снігу.

Зараз ви читаєте новину «Як швидко прибрати сніг: шість перевірених способів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути