Сенсор руху - зручне та економне пристосування. Людині не треба весь час тягнутися рукою до вимикача або весь час не забувати вимкнути світло. Це зробить сам датчик руху. Він вмикається, коли хтось ступає в кімнату або відкриваються двері.
Сенсори руху бувають мікрохвильові й ультразвукові. Останні простіші, працюють за підвищеної вологості й у пилу. Мають вигляд пластини з лінзою. Їх кріплять на стелю й направляють у бік вхідних дверей.
Щойно ті відчинилися — світло вмикається. Вимикається, коли в зоні дії датчика протягом певного часу нема руху. Виставляють від 8 с. до 10 хв. — залежно від потреби.
Кабель датчика варто приєднати до загальної проводки будинку через розподільну коробку.
Встановити сенсори, що реагують на зміну освітлення. Їх ще називають сутінковими вимикачами. Тому датчик працює лише в темряві. Реагує на рух.
Датчик руху коштує від 300 до 400 грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали фільтр, який продовжує роботу пральної машини
Склошпалери стіни оздоблюють та скріплюють на стінах штукатурку. Це покриття підвищеної міцності, у якому сплетені скляниі нитки різної товщини. Стіни з такими шпалерами не деформуються при усадці, годяться для використання в новобудовах.
Вони ідеальні для ванни та кухні, де є постійно перепади температури. Матеріал пропускає пару, захищає від утворення конденсату.
Коментарі