Вівторок, 19 лютого 2019 17:38

Викопали скарб з давньоримськими монетами

У Великій Британії на території графства Південний Йоркшир знайшли скарб із давніми монетами.

Вони відносяться до унікального періоду в історії Римської імперії - Року чотирьох імператорів, повідомляє The History Blog.

У 68-69 роки нашої ери після смерті імператора Нерона та падіння династі Юліїв-Клавдіїв розпочалась громадянська війна. За владу воювали Гальба, Отон, Вітеллій та Веспасіан. Протягом 18 місяців імператори змінювалися чотири рази.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайшли загадкове святилище зі зміями

Автор: stratford-herald.com
  У Британії знайшли скарб з римськими монетами
У Британії знайшли скарб з римськими монетами

Скарб знаходився в невеликому глиняному горщику. Він складається з 78 динаріїв - срібних римських монет. На них було зображено імператора Гальбу, який правив Римом з 6 червня 68 року по 15 січня 69. Його вбив намісник Лузитанії у сучасній Іспанії Оттон. Він був відданим прихильником Гальби, але імператор відмовився проголошувати його своїм наступником. Оттон змовився з військовими та скинув Гальбу.

Автор: stratford-herald.com
  У Британії знайшли скарб з римськими монетами
У Британії знайшли скарб з римськими монетами

У давньоримському місті Помпеї археологи знайшли фреску з зображенням Нарциса. Керівник археологічного проекту проекту Альфонсіна Руссо розповіла, що через красу знайденого маєтку влада дозволила продовжити пошуки на цьому місці.

Зараз ви читаєте новину «Викопали скарб з давньоримськими монетами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода