Пʼятниця, 15 січня 2016 17:07

Вчені дослідили останки дітей доісторичних часів

Вчені дослідили останки дітей доісторичних часів

Cучасні дослідження скелетів дітей, пл відношенню до яких застосовувался насилля, допоможуть з'ясувати подробиці життя давніх культур.

Біологічні антропологи оглянули давні скелети дітей, щоб з'ясувати особистісні стосунки та соціальне життя давніх громад. Судові антопологи використають сучасні метеоди судової екпертизи для дослідження подробиць злочинів в ході яких загинули діти.

Судово-медичні експерти з Державного Університету Північної Кароліни вже опублікували інстукцію щодо вивчення та проведння експертиз щодо специфічної роботи із дитячими скелетами, що загинули після жорстого поводження. Таке відкриття допоможе виснити низку лікувальних заходів, які використовували люди раніше.

Професорка з Державного університету Північої Кароліни , Ен Росс говорить, :"На щастя, в нас великий досвід у вивченні останків дітей, що потерпали від насилля. Для нашої команди не є заскладним завданням вияснити який тип медичної допомоги вони отримували, і як вони загинули. Використовуючи ці знання вчені зможуть дізнатися ставлення історичного та доісторичного населення до жіночої праці, жорстокої поведінки із дітьми та дітовбийства."

Повідомляє видання pasthorizonspr

Зараз ви читаєте новину «Вчені дослідили останки дітей доісторичних часів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 192
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути