Ексклюзиви
Середа, 18 листопада 2020 14:01

У Києві презентують платформу, яка дозволяє долучитися до будівництва Музею Голодомору

У Києві презентують платформу, яка дозволяє долучитися до будівництва Музею Голодомору
Платформа допоможе вшанувати жертв Голодомору. Фото: facebook.com/zernapravdy

Розпочалась презентація краудфандингової платформи "Зерна правди".

Команда Міжнародного фонду розвитку Меморіалу жертв Голодомору розробила її спільно з IT-компанією SoftServe. Збиратимуть благодійні внески з метою створення та втілення проєкту основної експозиції Музею Голодомору.

Будь-хто може стати благодійником. Платформа "Зерна правди" також покликана вшанувати жертв Голодомору - геноциду 1932-1933 років. Кожна віртуальна зернина персональна, кожен благодійний внесок відкриває ім'я однієї жертви Голодомору з мартиролога, складеного у 2008-2010 роках у рамках проєкту "Національна книга пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запускають краудфандингову платформу "Зерна правди"

Презентація транслюється в прямому ефірі.

28 жовтня презентували проєкт "Голодомор: мозаїка історії". Команди музею Голодомору та Ukraїner записали 120 історій свідків Голодомору з 9 областей України. Дослідники поспілкувалися із 50 краєзнавцями та відкрили 66 місць масового поховання жертв геноциду.

Зараз ви читаєте новину «У Києві презентують платформу, яка дозволяє долучитися до будівництва Музею Голодомору». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі