Ексклюзиви
Четвер, 05 серпня 2021 13:44

Під столами, на стовпах і плотах - як відпочивали в СРСР у 1960-1980-х
28

Полтава, 1952 рік
Фото: birdinflight.com
Іркутськ
Іркутськ, 1951 рік
Владимир, 1958 рік
1961 рік

У мережу виклали фотографії з СРСР 1960-1980-х, зроблені невідомим автором.

Архів із сотнями світлин врятував український фотограф Михайло Палінчак. Їх публікує портал Bird in Flight.

"Фотограф, про якого я поки що майже нічого не знаю — ні імені, ні віку, ні того, як він виглядав, — жив звичайним життям у місті Дубна Московської області. Мені невідомо, де і ким він працював. Завдяки його хобі я можу перенестися на десятки років тому і подивитися на світ його очима. Він ділиться зі мною особистими моментами свого життя, образами сім'ї та друзів, а також простими радощами радянської людини", - зазначив Михайло Палінчак.

На фото можна побачити відпочинок і повсякденне життя людей у Дубні, Іркутську, Владимирі, Сухумі, Львові, Полтаві, Ялті та Геленджику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як люди розважалися ловлею риби 90 років тому - добірка фото

Раніше публікували фотографії Ворохти Станіславського воєводства Польщі - тепер Івано-Франківської області, зроблені в 1930-х польським фотографом Генриком Поддембським.

Ворохта розвивалася як спортивно-туристичний центр з кінця XIX ст. Цьому сприяло прокладання через поселення залізниці, а згодом побудова великого аркового кам'яного мосту, який донині вважається одним із найдовших кам'яних мостів світу.

В 1930 роках у Ворохті вже працювало декілька пансіонатів для багатих туристів. Люди каталися на лижах, санчатах, або ж просто відпочивали, насолоджуючись краєвидами та прохолодним гірським повітрям.

Зараз ви читаєте новину «Під столами, на стовпах і плотах - як відпочивали в СРСР у 1960-1980-х». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі