
Поблизу столиці Іраку археологи знайшли скарб із 66 золотих монет, що відносяться до епохи Сасанідів. Скарби були виявлені в містечку Аззізія (провінція Васіт) в 70 км на південний схід від Багдада.
Всі виявлені монети несуть на одній зі своїх сторін антропоморфне зображення бога чи правителя. Попереднє датування показало їхню належність до періоду держави Сасанідів, що існувала з 3 століття до н. е. за 7 століття н. е. Мінімальний вік монет оцінюється в 1400 років.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Леви і казкові тварини: у Болгарії знайшли золотий скарб
Знахідка відправлена ??в лабораторію для більш ретельного вивчення. Надалі, передає Lenta.ru, вчені планують передати монети в Багдадський національний музей.
Відзначимо, в період військових дій національний музей Іраку піддавався обширному розграбуванню. З 2003 по 2009 роки музей був закритий, при цьому з його сховищ зникли більше 15 тис. експонатів, лише незначну частку яких повернули.
Коментарі
Мій батя знав цього попа. Ще до "попівства" він відсидів за крадійство в особо великих розмірах, з конфіскацією майна.Час такий, країною правлять вори і бандіти і в церкві також. Я думаю "свої" ж внього і крадуть, знають в кого красти.
ти дебыл если такое г...о пишеш на священника,не тебе судить его
Я бачу твій батя багато чого знає.. ну розкажи хоч подробиці, що ж там за крадійство таке було у ВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ, дуже цікаво послухати.
Люди ж бачать як він гроші гребе лопатою. Під час проводів на кладбищі в Родніковці він замість скриньки гроші кладе собі в карман, не боючись ні бога ні людського осуду.
а ти не боишся осуждать священника,каждый отвечает за себя,а Бог накажет за осуждение !!!!!
Прямо лопатою гребе.. ну це жах взагалі. тільки чомусь церква ще не завалилася, а якось навпаки, незважаючи на те що її ремонт патріархат не фінансує. Такі зрячі люди пішли, лиши б всіляку підлість іншим бажати в інтернеті. Великі люди обговорюють ідеї, звичайні - події, а маленькі - інших людей. Знайдіть тут себе, Валя(Родниківка). І побійтесь осуду самі для початку.
Церква держиться завдяки людям, які жертвують на ремонт храму, а не завдяки попу, який жирує за рахунок цих людей. Бідна бабця може віддати останнє, а хтось на цьому наживається. Ви мабуть теж щось від того маєте, раз захищаєте мошенників.
Він обманює. В нього є що брати. Грошей він накрав багато!
Прямо багато? Мішки з грошима допомагав нести чи що?
Це точно!!!