Вівторок, 12 січня 2021 15:07

Монах і підприємець. Зняли фільм про життя Андрея Шептицького

Монах і підприємець. Зняли фільм про життя Андрея Шептицького
Андрей Шептицький був митрополитом Галицьким, Архієпископом Львівським, єпископом Кам'янецьким з 1900 по 1944 рік Фото: Оксана Пасіцька

У Львові представили короткометражний документальний фільм "Андрей Шептицький — монах, менеджер та підприємець". У ньому розповідають про життя й діяльність митрополита.

"Фільм дає можливість краще пізнати багатогранну постать Андрея Шептицького, який є прикладом духовного наставника, лідера, громадського діяча та зразкового мецената; зрозуміти феномен інтенсивної економічної активності греко-католицького духовенства в Україні та її багатовекторного впливу на суспільство", - розповіла агенції "Гал-Інфо" авторка фільму Оксана Пасіцька.

Стрічку підготували в межах заходів з відзначення 155-ї річниці від дня народження митрополита Андрея Шептицького, що відбувалися торік. Її відзняли у Прилбичах, Львові, Перегінську, Підлютому, Осмолоді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Таку красу непросто знайти в Європі і Америці": відкрили стежку Шептицького

Монах-студит, отець Юстин, Юрій Бойко, показав унікальну записку, яка доводить, що брати Андрей та Климентій Шептицькі були причетні до порятунку єврейських дітей у період Другої світової війни. Її віднайшли нещодавно у фондах Центрального державного історичного архіву у Львові.

Зараз ви читаєте новину «Монах і підприємець. Зняли фільм про життя Андрея Шептицького». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 360
Голосування Яке місце посяде збірна України з футболу у відборі до Кубку світу-2022?
  • 1) перше
  • 2) друге
  • 3) третє
  • 4) четверте
  • 5) п'яте
Переглянути