Понеділок, 09 вересня 2019 15:24

"Краса не в'яне з віком": чоловік 43 роки поспіль фотографував дружину з сестрами
25

1975 рік. Сестри Браун в 1975 році, Нью – Ханаан, штат Коннектикут. Зліва направо – Гетер у віці 23 років, Мімі у 15 років, Бебе у 25 і Лора у свої 21.
Фото: Nytimes.com
1976-й. Зроблене в Гартфорді, штат Коннектикут, після того, як Лора закінчила коледж
1977 рік. Протягом наступних кількох років, за словами Ніксона, між сестрами почалася суперечка: ті, що завжди були скраю, хотіли стояти посередині. Чоловік зробив декілька варіантків знімків, проте найкращим вийшло фото, де дівчата стояли у звичному порядку
 1980 рік. Ніксон одружується на одній із сестер
На знімку 1981-го не видно, що сестри відчувають великий ентузіазм фотографуватися раз в рік

Американський фотограф Ніколь Ніксон 1975-го розпочав серію щорічних фотографій 4-х сестер, на одній із яких був одружений. Йому вдалося задокументувати 43-річні зміни.

Серія Ніксона - це більше за запис для сімейного альбому. Колекція чорно-білих фотографій експонується у багатьох галереях і музеях і видається, як книга, пише In Family Mag.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік показував нареченій весільну обручку 20 разів, та вона цього не помітила

Фотографії дозволяють побачити, як ми старіємо та як життєвий досвід відображається на нашій фізичній формі. У той час як пози і розташування з року в рік змінюються, положення зліва направо у кожної сестри завжди однакове.

Сам Ніксон одружився на найстаршій із сестер Бебе Браун. На момент першого фото їй було 25 років. Ніксон також намагався розповісти про час і неусвідомлення його швидкоплинності.

Зараз ви читаєте новину «"Краса не в'яне з віком": чоловік 43 роки поспіль фотографував дружину з сестрами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода