вівторок, 05 листопада 2013 17:04

Дочку Марії Антуанетти могли підмінити через її вагітність
6

Місце поховання «Графині Темряви» у Тюрингії
Фото: Фото: archae.ru
Гробниця у вигляді усіченої піраміди на могилі «Графині Темряви»
Граф Леонардус Корнеліус ван Вальк, голландський посланник у Парижі
Діти Марії Антуанетти Марія-Терезія Шарлота - мадам Руаяль і дофін Луї-Шарль
Арешт сім'ї Людовика XVI

Німецькі антропологи збираються перевірити теорію про підміну старшої дочки Людовика XVI. Про це пише archae.ru.

Антрополог, доктор судової медицини Урсула Віттвер-Баккофен заявила про те, що знайдені нещодавно останки жінки цілком можуть належати невідомій представниці династії Бурбонів.

Загадкові події розвивалися два століття тому в тюрингському замку Есхаузен, розташованому поряд з невеликим містечком Хільдбургхаузен. На початку 19 століття в замку оселилися незвичайна пара - чоловік і жінка, яка весь час ховала своє обличчя під чорною вуаллю. Чоловіка звали Вавель де Версей, ім'я жінки так і залишилося таємницею за сімома печатками. В історію вона увійшла під ім'ям "Графиня Темряви".

Інтерес до "Графині Темряви" існує вже не одне сторіччя. Досі так і невідомо ким же вона була насправді і чому саме так ретельно приховувала своє обличчя. За цей час з'явилося кілька легенд і теорій про ім'я цієї дами.

За однією з теорій ця жінка була принцесою з династії французьких Бурбонів, старшою дочкою Людовика XVI та Марії Антуанетти. За іншою - незаконнонародженою дочкою прусського кронпринца Фрідріха Вільгельма. За третьою - незаконнонародженою дочкою австрійського імператора Йосипа ІІ.

На даний момент достеменно відомо, що чоловік, який супроводжував її, був голландський дипломат Леонард Корнелій ван Вальк, який перебував при дворі Людовика XVI. За його запевненнями, супутницею дипломата була незаміжня дама з Вестфалії Софія Ботта.

Найбільш імовірним на даний момент теорією є припущення, що "Графиня Темряви" - це старша дочка французького короля Людовика Марія-Терезія Шарлотта, яка народилася 1778 року в Версалі.

Після невдалої втечі королівського подружжя з Франції Людовик був гільйотинований 21 січня 1793-го, а слідом за ним 16 жовтня тогож року та сама доля спіткала і королеву Марію Антуанетту. Після смерті вінценосної сім'ї їхня старша дочка стала заручницею, її зрештою повернули до Австрії в обмін на французьких військовополонених.

Існує версія, що старшу дочку короля Франції підмінили ще на батьківщині, коли вона перебувала в ув'язненні. Причиною могла стати її вагітність (в паризькій в'язниці її згвалтували), а титул імовірно взяла її сестра Ернеста Ламбріке. 10 червня 1799 року вона вийшла заміж за герцога Ангулемского, що знаходиться в той час на території сучасної Латвії в місті Міттаву.

Науковці, що підтримують теорію підміни, ґрунтуються на двох фактах. Виявляється старша дочка Людовика  XVI була повною копією своєї матері Марії Антуанетти. Цей факт підтверджують усі її сучасники, тому їй не можна було показуватися на людях, щоб не поставити під сумнів шлюб Ернести Ламбріке і герцога Ангулемского.

Зараз ви читаєте новину «Дочку Марії Антуанетти могли підмінити через її вагітність». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути