середа, 20 грудня 2023 20:25

Ломаченко випав із топ-10 рейтингу The Ring

У травні Девін Гейні переміг Василя Ломаченка за чемпіонські титули за версіями WBC, WBO, WBA та IBF у легкій вазі. Фото: Getty Images

Боксер Василь Ломаченко втратив місце у першій десятці рейтингу P4P The Ring.

У 2023 році Ломаченко провів один поєдинок. Про це повідомили "Суспільне Спорт".

У травні боксер рішенням суддів поступився абсолютному чемпіону світу у легкій вазі Девіну Гейні.

Наразі Ломаченко готується до бою за звання чемпіона світу у легкій вазі за версією IBF проти австралійця Джорджа Камбососа, з яким зустрінеться у квітні.

Дотепер в рейтингу pound for pound (незалежно від вагової категорії) від видання The Ring Василь Ломаченко займав десяте місце. В оновленому заліку він вибув з топ-10.

Натомість на третьому місці у заліку залишився Олександр Усик.

Чемпіон світу у гевівейті за версіями WBA, WBO та IBF 288 тижнів зберігає місце у переліку десятки найсильніших боксерів світу за версією The Ring.

За цим показником український боксер поступається у чинній десятці Кроуфорду (450), Іноуе (330) та Спенсу (327).

Десятка боксерів за версією The Ring

Теренс Кроуфорд (США, напівсередня вага)

Наоя Іноуе (Японія, легша вага)

Олександр Усик (Україна, надважка вага)

Канело Альварес (Мексика, друга середня вага)

Дмітрій Бівол (РФ, напівважка вага)

Девін Гейні (США, перша напівсередня вага)

Еррол Спенс (США, напівсередня вага)

Джервонта Девіс (США, легка вага)

Теофімо Лопес (США, перша напівсередня вага)

Джессі Родрігес (США, легша вага).

Натомість у рейтингу легкої ваги Ломаченко продовжує йти першим. Усик у заліку гевівейту перебуває у статусі чемпіона.

Суперважка вага. Топ-5

Володар поясу: Олександр Усик (Україна, 21-0-0)

Вільям Зепеда (Мексика, 29-0-0).

У травні в Лас-Вегасі відбувся бій між Ломаченком і Девіном Гейні за чемпіонські титули за версіями WBC, WBO, WBA та IBF у легкій вазі. Бій тривав 12 раундів. Переможця визначили рішенням суддів, переміг Гейні.

Бій проти Камбососа буде для Ломаченка першим із травня. Камбосос востаннє виходив на ринг влітку, коли переміг Максі Г'юза.

Зараз ви читаєте новину «Ломаченко випав із топ-10 рейтингу The Ring». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua