Четвер, 06 серпня 2020 11:51

Учені з'ясували смертельний сигнал для пацієнтів із Covid-19

Учені з'ясували смертельний сигнал для пацієнтів із Covid-19
Температура тіла може служити маркером несприятливого прогнозу. Фото: Pixabay

Американські вчені з'ясували, що температура тіла 35,5°C і нижче або вище за 40°C під час первинного звернення по допомогу в разі коронавірусу може служити фактором тяжкого перебігу захворювання.

Такі пацієнти вмирають у понад 40% випадків, пише BMC.

У відповідному дослідженні вчених Центру серцево-судинних досліджень Медичної школи Ікана на горі Синай узяли участь 7614 осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одна з країн Європи заявила про початок 2-ї хвилі епідемії

"Отже, низька температура тіла під час першого звернення до лікаря може служити маркером несприятливого прогнозу. Смертність у таких випадках становила 44%. Водночас максимальна температура тіла також значущим чином пов'язана з рівнем смертності. На кожні 0,5°C збільшення температури припадає значний приріст смертності, причому в пацієнтів із максимальною температурою понад 40°C рівень смертності досягав 42%", - з'ясували вчені.

Від наслідків Covid-19 що 15 с у середньому помирає 1 людина. Щодня - майже 5900 осіб. Згідно з підрахунками, за годину від коронавірусу помирають 247 осіб.

Зараз ви читаєте новину «Учені з'ясували смертельний сигнал для пацієнтів із Covid-19». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 559
Голосування 31 жовтня, Усик - Чисора. Як закінчиться бій?
  • 1) перемогою Усика за очками
  • 2) перемогою Усика нокаутом
  • 3) перемогою Чисори за очками
  • 4) перемогою Чисори нокаутом
  • 5) нічиєю
Переглянути