Ексклюзиви
Субота, 18 вересня 2021 04:38

Третю дозу Pfizer не рекомендують вводити молоді

Третю дозу Pfizer не рекомендують вводити молоді
Третій укол Pfizer рекомендували для 65-річних. Фото: Reuters

У США експерти управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів не підтримали вакцинацію молоді третьою дозою Covid-вакцини Pfizer.

Водночас третій укол Pfizer вони рекомендували для осіб 65 років і старше, а також для тих, хто знаходиться в групі високого ризику, пише Axios.

Орган прийме остаточне рішення пізніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щеплення третьою дозою Covid-вакцини слід відкласти - глава ВООЗ

Білий дім раніше заявив, що готовий випустити бустери вакцини Pfizer/BioNTech наступного тижня, якщо представники охорони здоров'я схвалять їх.

У Словаччині, Чехії та Австрії дозволять особам, які пройшли встановлений курс імунізації від коронавірусу, отримати третю дозу вакцини. Її вводитимуть не раніше ніж через вісім місяців після завершення першого курсу.

Українські імунологи також розглядають це питання. Щеплення громадян проти коронавірусу планують повторити через рік після повного курсу вакцинації. Тривають дискусії, як ревакцинувати населення. Є декілька заяв фармкомпаній, що третя доза дає більшу імунну відповідь.

Зараз ви читаєте новину «Третю дозу Pfizer не рекомендують вводити молоді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі