Ексклюзиви
Пʼятниця, 15 січня 2021 16:04

10 ознак, що людина безсимптомно перехворіла на Covid-19

10 ознак, що людина безсимптомно перехворіла на Covid-19
Ще один симптом, який легко помітити - депресії та безсоння. Фото: pixabay.com

Люди, які перехворіли на Covid-19, з великою ймовірністю матимуть імунітет наступні 5 місяців. Повторні інфікування вкрай рідкісні. Науковці виявили всього 44 випадки серед 6614.

Є щонайменше 10 ознак того, що людина безсимптомно перехворіла Covid-19, передає The Huffpost.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дослідили, де найлегше підхопити коронавірус

"У людей, які одужали, зокрема в тих, у кого більше не було симптомів, спостерігали значні когнітивні порушення", – заявляють дослідники з Public Health England.

Навіть у тих, хто переніс інфекцію в легкій формі можуть спостерігатися довготривалі наслідки захворювання. Коронавірус спричинив старіння мозку деяких пацієнтів приблизно на 10 років. Пацієнти часто повідомляють про часткову втрату пам'яті впродовж місяців після одужання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після карантину можливе збільшення захворюваності - інфекціоніст

Коронавірус також може безпосередньо інфікувати кровоносні судини, порушуючи приплив крові до ясен, зубів і язика, спричиняючи біль і пошкодження. Деякі пацієнти з коронавірусною інфекцією страждають від болю в шлунку впродовж тижнів після зараження. Діарея також є одним із можливих симптомів інфекції.

Запалення очей може стати ще однією ознакою Covid-19. Часто повідомляли про такі симптоми, як кон'юнктивіт. Скаржаться також на втому, виснаження, а також на тривалі труднощі з диханням. Випадіння волосся може свідчити про наявність захворювання або його легкий перебіг у минулому.

Ще один симптом, який легко помітити - депресії та безсоння. Багато людей страждають від втрати слуху протягом декількох місяців після виявленої інфекції. Класичною ознакою Covid-19 у безсимптомних пацієнтів є запаморочення. Відчуття раптової хиткості може бути ознакою того, що в людини був чи досі є вірус в організмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порушників карантину примусово утримуватимуть у спецкомплексах

Реабілітація після коронавірусу залежить від того, який орган чи система були вражені і наскільки. Більшість людей переносять хворобу в легкій формі. Головні симптоми - лихоманка й кашель. Якщо організм зазнав мінімального впливу, достатньо зменшити фізичне навантаження та дати йому самостійно відновитися.

Зараз ви читаєте новину «10 ознак, що людина безсимптомно перехворіла на Covid-19». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі