Понеділок, 29 січня 2018 00:20

У Києві безкоштовно консультуватимуть американські нейрохірурги

 

Із 2 березня 2018 року в столичному Міжнародному центрі нейрохірургії безкоштовно прийматимуть пацієнтів нейрохірурги зі США Люк Томич і Майкл Коуен.

— Це вже третій візит доктора Люка Томича, — розповідає нейрохірург клініки Ігор Ігоревич Курілець. — Попередні відбулися в 2016-му та 2017 роках. Всього за час минулих візитів ми проконсультували 400 пацієнтів, зробили 40 операцій.

Люк Томич — із Техасу, працює у Нью-Йорку. Він лікує хворих із пухлинами головного мозку, аневризмами, патологією хребта в дорослих і дітей. Народився в США, але має українське походження. Одружений з українкою. Вільно володіє українською мовою. Приїзд американських колег відбувається за підтримки міжнародної організації RAZOM for Ukraine та особисто президента організації Марії Сороки, що взяла на себе фінансові витрати пов'язані з візитом.

— Завдяки підтримці цієї організації у попередні візити Люка Томича частині незаможних клієнтів відшкодували вартість витратних матеріалів, що використовували під час операцій.

Цього року Люк Томич і Майкл Коуен планують провести в Україні чотири тижні.

— Ми запрошуємо хворих із пухлинами головного мозку, судинними патологіями, гідроцефалією, а також пухлинами спинного мозку. Пропонуємо записатися на консультацію. Навіть якщо це не буде операція, ви матимете можливість безкоштовно отримати корисну пораду. В складних випадках надішлемо дані до США. Бажано, щоб перед консульта­цією людина прийшла до нас, аби ми назначили обстеження. Це мають бути свіжі рентгенівські знімки, якісні МРТ головного мозку, — додає Курілець.

Запис на консультацію проводять за телефонами:

0(44) 592 90 79, 0(68) 369 14 07, 0(93) 945 48 75.

Консультації в Міжнародному центрі нейрохірургії проходять за живою чергою.

Центральна клініка,

м. Київ, вул. Липська, 11,

тел. 0(44) 592 68 78

м. Кременчук, лікарня "Нафтохімік", вул. Свіштовська, 3, тел. 0(99) 309 20 21

м. Стрий, вул. Ольги Басараб, 15, тел. 0(67) 891 00 00.

Зараз ви читаєте новину «У Києві безкоштовно консультуватимуть американські нейрохірурги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 670
Голосування Чим закінчаться вибори у Білорусі?
  • Лукашенко втримає владу, придушить протести
  • У Білорусі буде революція, "майдан" і новий президент
  • "Бацька" схилять до компромісу. Будуть повторні вибори
  • Мені байдуже
Переглянути
Погода