— Лікувалася від запалення легень, тричі на день пила антибіотики. Виявили дисбактеріоз. Під кінець дня живіт здувало, різало. Вилікувалася морквяним соком — щодня пила його по склянці, — каже 38-річна Тамара Іванчук із Києва.
Столичний гастроентеролог 30-річний Ігор Молнар вважає, морквяний сік може повністю вилікувати дисбактеріоз.
— Мікрофлора здатна відновлюватися, їй лише треба посприяти. Морквяний сік відновлює баланс бактерій у кишечнику. Також чистить усі органи.
Цей сік — найкорисніший серед овочевих. Містить багато бета-каротину, мінералів та клітковини.
— Ці речовини перетворюють шлаки у рідкий стан, швидко виводять з організму. Також видаляють жовчні кислоти, покращують травлення. Найкраще пити 1-2 невеликі склянки морквяного соку на день. Вже через три дні мікрофлора почне відновлюватися.
Сік радить вичавлювати зі свіжої моркви, а не купувати у пакетах. Пити слід повільно, малими ковтками. Так краще засвоюватиметься. Морквяний сік добре відновлює сили після недуги, головного болю.
— Його не варто пити хворим на гастрит із підвищеною кислотністю, виразкою. Для кишечника також корисне листя подорожника. Воно містить пектинові речовини, які не перетравлюються. Набрякають, осідають у товстій кишці острівцями, розмножуються і виводять токсини.
Коментарі
7