Ексклюзиви
четвер, 06 січня 2011 06:15

Легені лікують розпиленою сіллю

Автор: фото: Надія ШТУПУН
  Валерій Кульматицький
Валерій Кульматицький

Вінничанин 64-річний Валерій Кульматицький лікує грип та легеневі хвороби сіллю. Він запатентував прилад, який зробив із кавомолки та прикріпленої до неї трубки.

— У звичайну львівську кавомолку з нержавіючої сталі засипаю дві-три ложки йодованої солі, — говорить. — У кришці зробив дірку і вставив шматок пластикової трубки. Тепер вмикаю кавомолку. Через хвилину всередині з'являється хмарка солі. Нею потрібно дихати.

Валерій вимикає кавомолку і бере до рота трубку. Кілька разів вдихає через рот, а видихає через ніс.

— При потраплянні на слизову оболонку соляний пил знищує віруси та мікроби, на деякий час створює захисний шар з іонів солі. Бажано брати йодовану сіль, бо хлорид натрію з йодатом калію полегшує відкашлювання мокроти, активує обмінні процеси й захищає дихальні шляхи від проникнення вірусів та мікробів.

Каже, за допомогою приладу вилікував дружину від бронхіту, на який та страждала три роки.

— Якось простудилася восени, — розповідає Надія, дружина Валерія. — Ніби підлікувалася, але кашель залишився. Через тиждень хвороба завернула. Тільки вилікувала, кілька днів — і знову хворію. Через рік бронхіт у хронічний переріс. А через три роки я спати спокійно не могла. Задихалася вночі. Лікарі нічого зробити не могли. Випишуть ліки, які лише на деякий час допомагають. А далі знову задихаюся. Чоловік купу літератури підняв, шукав, чим мене вилікувати.

Валерій каже, що почув від сусіда про лікування легеневих хвороб розпиленою сіллю.

— Сусід Антон спеціально ходив у соляну шахту у вінницькій обласній лікарні. Сказав, що там розпилюють сіль і люди нею дихають. Я подумав, що можу таку міні-шахту зробити вдома. Узяв кавомолку, розмолов сіль. Зробив у кришці дірку. Але кавомолка була китайська, то швидко почорніла від солі. Я купив іще одну китайську, вона теж зіпсувалася. Тоді кілька моделей перепробував — усі швидко чорніли й ламалися. Найкращою виявилася з нержавіючої сталі львівського заводу. Моя жінка перші тижні спала з цією кавомолкою, уночі вмикала і дихала. За місяць стало легше. А через кілька місяців зовсім вилікувалася. Здала аналізи — здорова. Тоді я закупив 50 штук кавомолок і переробив на інгалятори. Пороздавав друзям і в лікарню передав, щоб результат зафіксували й дали довідку для патенту.

Свій винахід Валентин назвав побутовим соляним інгалятором "Інгасол" і запатентував його.

— Промислово виробляти та продавати інгалятори не буду. Патент зробив для того, щоб в історії залишитися.

Зараз ви читаєте новину «Легені лікують розпиленою сіллю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути