— Буває, що хворих на вегето-судинну дистонію приводять попід руки. Найчастіше жінок. Вони терплячіші й затягують із лікуванням. Вегето-судинна дистонія є у всіх людей, але на ранніх стадіях симптоми незначні й люди не звертаються. Хвороба починає прогресувати після 35 років, — розповідає столичний невролог Ігор Бабій, 50 років.
Вегето-судинна дистонія — це спазм судин. Вони стискаються, й кров не може рухатися з потрібною швидкістю. Мозок не отримує достатньо кисню, може боліти голова. У чоловіків порушується статева функція. Людина стає дратівлива, швидко втомлюється. На переміну погоди відчуває слабкість, запаморочення й може непритомніти. Якщо не лікуватися, буде постійно боліти голова, кидатиме в жар і піт, руки тремтітимуть.
Юлія Макарчук, 42 роки, із райцентру Фастів на Київщині вперше знепритомніла чотири роки тому після роботи на дачі. Згодом таке ставалося раз на три місяці. Відчувала слабкість і розбитість у тілі на кожну переміну погоди. Недугу лікувала таблетками, але напади непритомності не минали. Ігор Бабій обстежив жінку на капіляроскопі. Виявилося, що кров у неї рухалася повільно, а інколи зупинялася. Від цього в жінки мерзли ноги та руки, пальці затерпали.
— Інколи бачимо, що кров іде в зворотному напрямку. Спазмовані судини стримують відтік крові від серця, вона стоїть або вертається. Це буває і під час фізичних навантажень, якщо серце слабке й не може швидше перекачувати кров. Хворий відчуває, що в грудях коле, щось стискається.
Ігор Бабій лікує недугу методикою доктора медичних наук Уляни Лущик. Робить внутрішньовенні уколи із суміші до 10 препаратів. Усі ліки офіційно визнанні. Курс триває 30 днів.
— Розріджуємо кров, очищуємо й розширюємо артерії, щоб зняти спазм. Забираємо зайву рідину з клітин. Хворі худнуть на 2-3 кілограми. З оздоровленням судин минають задавнені хвороби.
Коментарі
4