Коли ми вибираємо один одного випадковостей немає, а є три причини такого вибору. Чому чоловік закохався саме в цю жінку? Чому жінка з усіх своїх кавалерів вибрала саме цього чоловіка?
Три причини, за якими ми обираємо один одного

1.Підсвідомий ідеал
У підсвідомості кожного з нас є образ ідеального представника протилежної статі, і як тільки з'являється хтось більш-менш схожий на цей ідеал, ми закохуємося в цю людину.
У кожного з нас в житті відбуваються фатальні, доленосні зустрічі, коли ми, тільки трохи поспілкувавшись з людиною, розуміємо, що ось він - наш ідеал. З боку така зустріч може здатися фантастичним збігом, коли сама доля зводить чоловіка і жінку один з одним. Але насправді подібні зустрічі не випадкові, бо вони є результатом нашого підсвідомого пошуку ідеального партнера.
2.Нарцисичний пошук
Підсвідомо ми вибираємо партнера, який володіє тими якостями характеру, які ми хотіли б бачити в собі. Тобто, ми шукаємо в партнері ідеалізоване відображення самого себе.
3.Пошук Едіпа
Майже кожному чоловікові більшою або в меншою мірою присутній комплекс Едіпа, а в жінці - комплекс Електри. Тому жінки дуже часто закохуються в чоловіків, які чимось схожі на їх батька, а чоловіки шукають дружину, схожу на матір. Але, якщо відносини з батьками були дуже поганими, може статися й навпаки - чим менше подібність, тим сильніше симпатія.
Випадковостей не буває

Часом ми самі не до кінця розуміємо, чому закохалися саме в цю людину, і чому продовжуємо любити її, попри те, що вона ставиться до нас, не так, як нам би хотілося.
Ми закохуємося в тих людей, зовнішній образ і поведінка котрих відповідає нашому підсвідомому образу ідеального чоловіка або ідеальної жінки. Коли перед нами з'являється новий представник протилежної статі, ми завжди неусвідомлено порівнюємо його з нашим ідеалом, і оцінюємо, наскільки він йому відповідає. Причому, оцінка ця відбувається за лічені хвилини. Іноді, лише 5 хвилин поспілкувавшись з людиною, ми вже закохані в неї. На інших, може більш красивих і розумних, ми навіть не поглянемо.
Як би ми не намагалися вибирати собі партнера для життя розумом, наша підсвідомість все одно знайде як звести нас саме з тією людиною, яку ми вибираємо підсвідомо. Саме тому ми дуже часто терпимо фіаско в особистому житті, вибираючи собі однотипних партнерів, навіть попри те, що спілкування з ними приносить нам більше страждань, ніж радості.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 ознак людини, яка не здатна любити
Той, хто мене доповнить

Найчастіше, ми закохуємося не в людину, а в ідеалізований образ самих себе, який ми бачимо в ньому. Таке часто трапляється з людьми, які в глибині душі не дуже собою задоволені і хотіли би бути краще - сміливіше, рішучіше, успішніше, красивіше і так далі. І коли поруч з нами з'являється людина, яка, на нащ погляд, як нам здається, має всі ті якості, яких бракує нам, ми відчуваємо підсвідоме бажання злитися з ним в одне ціле і нас починає тягнути до нього, як магнітом.
Відносини з людиною, яка ніби доповнює наші недоліки своїми достоїнствами, лестять нашому самолюбству і дозволяють позбавлятися від внутрішніх комплексів. В результаті ми стаємо більш впевненими в собі, наша самооцінка підвищується.
Іноді ми шукаємо людину, яка б нас доповнювала, підсвідомо, а іноді наш вибір цілком усвідомлений і раціональний, наприклад, жінка знаходить чоловіка, який буде оберігати її від проблем і труднощів.

Але іноді буває і так, що ми підсвідомо шукаємо партнера, на якого змогли б проектувати ті якості характеру, які нам в собі не подобаються, або яких ми соромимося. Як правило, вибір партнера за недоліками, властивий гордовитим і самолюбним людям, які не терплять чужого переваги, і які люблять самостверджуватися за рахунок інших.
Лікувати подібне подібним
Психологи давно звернули увагу на той факт, що ми вважаємо за краще спілкуватися з людьми, які чимось на нас схожі. І чим більше схожа на нас людина (зовнішністю та характером), тим комфортніше нам знаходитися поруч з ним. Не слід забувати, що схожі люди мають не тільки схожі гідності, але і схожі недоліки. З одного боку, коли у людей схожі недоліки, вони менше комплексують при спілкуванні один з одним, і це часто робить їх стосунки дуже міцними і тривалими. Але, з іншого боку, уявіть собі чоловіка і жінку, які обидва вперті, самолюбні. Тому пошук повністю "дзеркального" партнера навряд чи може привести до чогось хорошого.
Пошук Едіпа

Кожна людина має в підсвідомості образ ідеального партнера, на формування якого, має великий вплив дитячий досвід відносин з батьком. Причому, цей вплив може бути як зі знаком "плюс", так і зі знаком "мінус". Наприклад, якщо в дитинстві жінка захоплювалася своїм батьком, була улюбленою "татової донькою", то дуже ймовірно, що все життя її несвідомо буде тягнути до чоловіків, як зовні нагадуватиме їй батька. Якщо ж відносини з батьком були поганими, то, швидше за все, жінка буде підсвідомо вишукувати чоловіків, які виявляться повною протилежністю її батькові.
Швидше можна сказати, що в партнері ми хочемо побачити ідеалізований образ батька або матері. Тому, і жінки, які мають комплекс Електри, і чоловіки, яким притаманний Едипів комплекс, не вміють вибудовувати з партнером рівноправні відносини і при цьому чекають, що партнер забезпечить їм захищеність від зовнішнього світу, яку, насправді, можуть дати людині тільки батьки. Комплекси Едипа і Електри притаманні тільки тим, хто не зміг подолати психологічну залежність від батьків і стати зрілою, самодостатньою особистістю.
Закоханість, аромат і ... імунітет. Хімія кохання.

Не останню роль при виникненні взаємного потягу грають природні запахи людського тіла. Вчені встановили, що наш організм виробляє особливі речовини - феромони - в яких закодована інформація про нашу імунну систему, а також про нашу сексуальність.
І ці феромони ми вловлюємо за допомогою спеціальних рецепторів - "вомероназальної" системи нюху. Коли ми зустрічаємо симпатичного представника протилежної статі, ми реагуємо не тільки на його зовнішність, а й на його феромони - наш мозок, проаналізувавши інформацію, закодовану в феромони, "вирішує", закохатися нам в цю людину або ні. Є не дуже привабливі зовні чоловіки і жінки, які тим не менш, притягують протилежну стать як магнітом, а є гарні люди, яким, незважаючи на красу, дуже не щастить у коханні.
Нова любов з'являється в нашому житті тільки тоді, коли ми психологічно до неї готові. Чим більше завищені наші вимоги, і чим сильніше ми ідеалізуємо потенційного партнера, тим менше у нас шансів зав'язати вдалі і довгострокові любовні стосунки. Дівчина, яка чекає на прекрасного принца, навряд чи зверне увагу на закоханого в неї доброго і порядного чоловіка, якщо він буде не дуже гарний і привабливий. Чоловік, який сподівається на зустріч з жінкою, яка виявиться красунею, розумницею, турботливою дружиною і хорошою господинею, з поступливим, поступливим характером і прекрасними манерами, може прочекати цю зустріч все своє життя, не помітивши цілком гідних жінок, готових відповісти йому взаємністю.
Коментарі
Великий Китай под руководством Коммунистической Партии Китая достигает одного успеха за другим!