неділя, 01 квітня 2012 16:30

Українські чоловіки звикли звинувачувати в усіх бідах тещу

Українські чоловіки звикли звинувачувати в усіх бідах тещу
ФОТО: yaplakal.com

Рівнянин Олег робить ремонти у Києві. Вивчився на столяра у рівненському ПТУ. 2006-го одружився зі Світланою. Пішов у зяті.

"Тесть п'є, теща в дитсадку на кухні працює. В 3-кімнатній квартирі з тещою, як в пеклі, - розповідає чоловік. - Вона постійно суне носа в нашу сім'ю. Каже, якби я був нормальний мужик, то вже б на свою хату заробив. Вона ж не знаю, скільки зараз коштують квартири. Коли я в Рівному тисячу заробляв, пиляла, що мало, але нам з Свєтою вистачало. Коли в Київ поїхав, стала Свєту накручувати, що я гуляю. Послє 16 годин роботи мені про дєвок даже думати не хочеться".

Вперше у Київ приїхав у 2009 році. Жити не мав де. Дві ночі на вокзалі ночував. Добре, що то літо було. Спав на лавці в парку Шевченка. Мився і брився у людей, в яких ремонт робив. З квітня буду маршрутку водити. Там за місяць можна п'ять тисяч легко мати. Свєта на маршрут мене боїться пускати. Думає, що я так можу з кимось знюхатися і в Києві залишитися. Але я тут жити не зможу. Мене давить така кількість людей і машин".

"Українські чоловіки звикли звинувачувати тещу у всіх бідах, - вважає київський психолог Андрій Марченко. - На тещу зручно перекладати відповідальність за усі невдачі в сімейному житті, вихованні дітей і навіть на роботі. Типова відмазка: теща так замучила, що усе з рук валиться".

Сімейний психолог вважає, що стати улюбленцем тещи можна, пройшовши відбір.

"Зяті, що не пройшли відбору тещі, приречені на жалюгідну долю. Теща понад усе буде намагатися вижити зятя з сім'ї. Так одразу після весілля зав'яжеться виснажлива боротьба між тещею і зятем".

Андрій рекомендує чоловікам не забувати, що крім "пиляння", теща виконує в сім'ї й корисні функції.

"Мама-теща займається вихованням дітей, поки батьки на роботі, в роз'їздах або відпочивають з друзями. Звісно, батьки сильно відрізняються від нас. Вони старші, у них інші цінності і погляди на життя.

Порозумітися з тещею, на мій погляд, неважко. Я зумів з першого дня знайомства. Головне не забувати про її день народження, професійне свято. Не вітайте тещу з днем пенсіонера — це може образити. Конфлікту не уникнути. Не забувайте про подарунки, будьте щедрими на компліменти. Усі жінки це люблять. Мама вашої дружини — не виняток. Шануйте її, не забувайте про повагу та увагу. Пошана - це запорука хороших стосунків в сім'ї".

Якщо і після цього теща не припинить виживати вас з сім'ї, то варто знімати окреме житло.

Зараз ви читаєте новину «Українські чоловіки звикли звинувачувати в усіх бідах тещу ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути