Ексклюзиви
Неділя, 06 вересня 2020 23:46

Як зрозуміти, що пара готова жити разом

Як зрозуміти, що пара готова жити разом
Спеціалісти назвали 6 ознак того, над чим слід задуматись при переїзді у спільне житло. Фото:pixabay

Експерти порадили, які факти із життя вказують, що закохані готові жити зі своїм обранцем чи обраницею.

Спільне проживання пари - це дуже важливий крок, який вимагає обговорення як фінансових планів, так і побутових, пише MentalFloss.

Спеціалісти назвали 6 ознак того, що пара готова переїхати і жити разом. Однією з таких ознак є те, що пара фактично вже живе разом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба запитати в чоловіка, коли у вас серйозні стосунки

Ще однією вказівкою є ситуації, коли ви відчуваєте комфорт наодинці з партнером. На початковому етапі стосунків люди можуть боятись відкритись партнеру. Тоді деякі думки чи переживання не озвучуються, щоб не здатись невпевненою чи дивною. Однак коли людям насправді комфортно один з одним, тоді будь-які застереження стираються.

Плани про спільний відпочинок також свідчать про готовність жити разом. Якщо пара вже не бачить відпочинок один без одного, це ознака того, що ви хочете більше часу проводити разом. І переїзд може стати чудовим кроком ще більше зміцнити ваші стосунки. Окрім цього, спільна відпустка вказує й на те, що і бюджет ви плануєте в розрахунку на ще одну людину.

Також коли люди вже готові до спільного побуту, вони мимоволі починають дбати про партнера. Тому, навіть перебуваючи на вихідних самі, ви можете готувати подвійну порцію на випадок, що ваша друга половинка прийде несподівано. Це також ознака того, що ви готові до переїзду.

Коли вам сумно в розлуці, то це також свідчить, що потрібно запропонувати партнерці чи партнеру жити разом. До того ж і з фінансової точки зору це може бути вигідно для обидвох, адже так ви можете зекономити на оренді житла чи поїздках по місту.

Будуєте плани на майбутнє. Коли ви купуєте спільні речі для побуту чи плануєте своє майбутнє разом, тоді ваші стосунки вже вийшли на інший рівень. Відтак переїзд буде логічним кроком у вашому житті. Варто зазначити, що рішення про спільний побут не повинно бути одноосібним. Переконайтесь, що і ваша друга половинка готова до такого важливого кроку та чи для неї це не буде стресом. На цьому етапі важливо не тиснути і після пропозиції жити разом не очікувати відповіді у ту ж хвилину. Адже переїзд – це рішення, яке кожному варто добре обдумати.

Щастя партнера має більший вплив на тривалість життя іншого, ніж особиста задоволеність. Задоволеність життям пов'язана з поведінкою, яка може вплинути на здоров'я, дієту і фізичну активність, а якщо один партнер перебуває в депресії, то депресія загрожує і другому партнеру. Вчені провели дослідження, згідно з яким вони підкреслюють важливу роль соціального оточення для здоров'я.

Зараз ви читаєте новину «Як зрозуміти, що пара готова жити разом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 461
Голосування 31 жовтня, Усик - Чисора. Як закінчиться бій?
  • 1) перемогою Усика за очками
  • 2) перемогою Усика нокаутом
  • 3) перемогою Чисори за очками
  • 4) перемогою Чисори нокаутом
  • 5) нічиєю
Переглянути