вівторок, 19 листопада 2019 18:05

Затишна зима сезону 2019/2020: як правильно вибрати жіночі чоботи

Затишна зима сезону 2019/2020: як правильно вибрати жіночі чоботи

Зима – час коли особливо хочеться відчувати себе комфортно. Правильно вибране взуття – це затишок і гарний настрій, а зручна підошва захистить від травм на слизьких тротуарах. Модельний ряд жіночих зимових чобіт FW' 2019/2020 сподобається любителькам лаконічних рішень і прихильницям яскравих акцентів у вигляді стразів і каміння.

Жіночі зимові чоботи – №1 у списку головних покупок грудня, якщо ще не встигли обзавестися теплою парою. Вирушаючи за покупками, зважте, що і куди збираєтеся носити. Для лютих морозів краще зупинитися на моделях, що утеплюють натуральним хутром. Для температури в районі нуля досить утеплювача євро-зима.

Носите короткі спідниці та сукні – вибирайте високі чоботи або ботфорти. У моді моделі з прямою халявою і чоботи-панчохи. Віддаєте перевагу вузьким брюкам скінні – вибирайте зручні півчобітки. Як завжди, в тренді залишаються уггі. Хутряна обробка – зимовий дизайн, що додаює кожному образу затишку. Шкіра змії, крокодила і акцент на підбори – модні тенденції на сезон холодів.

Найпрактичніше рішення для української погоди – жіночі зимові моделі з натуральної шкіри. Виглядає нарядно і благородно. Зупинилися на замшевому взутті або вибрали матеріал нубук – не забувайте користуватися спеціальною пропиткою.

Перегорнули всі глянцеві журнали і переглянули десятки роликів в Youtube? Загляньте на сайт інтернет-магазину Міратон і вибирайте моделі, які носять fashion girls. Фахівці компанії вибрали кращі новинки, презентовані європейськими брендами на останніх модних показах. З Miraton кожна українка відчує себе Королевою стилю.

Зараз ви читаєте новину «Затишна зима сезону 2019/2020: як правильно вибрати жіночі чоботи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути