субота, 27 серпня 2016 11:53

Як зекономити на товарах до школи: 11 важливих порад

Як зекономити на товарах до школи: 11 важливих порад

Діти завжди хочуть все нове і гарне - змінюються смаки, вік і мода. Тому іноді доводиться витрачати багато зайвих грошей на зовсім непотрібні речі.

Юлія Черницька, мама чотирьох дітей, поділилася з uaua.info своїм досвідом, як заощадити на покупках, збираючи дитину в школу.

11 правил, як заощадити гроші, збираючи малюка до школи

1. Перш, ніж йти купувати канцтовари, складіть список. Так ви нічого не втратите і не купите непотрібного згаряча.

2. Подивіться, що зі списку вже є у вас вдома з минулого року. Адже напевно залишилися хороші речі.

3. Не поспішайте вирушати за покупками на розрекламовані ринки або магазини, які говорять про найдешевші ціни. Це все не так і це мій особистий досвід.

4. Спілкуйтеся з матусями, які теж мають школярів, питайте де купують канцелярію. Адже вони можуть досвідченішими і знати де можна добре заощадити.

5. Складіть бюджет (приблизний) і не беріть більше коштів для закупівлі необхідного, інакше можете витратити все, що взяли.

6. Є оптові магазини в яких можна придбати багато всього, але дешевше. Вам не потрібно буде щомісяця докуповувати зошити і олівці.

7. Якщо вам треба купувати підручники, не поспішайте йти в книгарні. Пошукайте їх в інтернеті. Найчастіше батьки після закінчення школи виставляють книги на продаж. Книга - дорога річ і при покупці в інтернеті можна заощадити до половини вартості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У школах Вроцлаву викладатимуть українською

8. Зошити краще купувати нейтрального дизайну, бо до середини навчального року дитина може навідріз відмовитися використовувати зошит із зображенням персонажа з мультфільму або ж кошеня в мішку. Якщо дитина все ж захоче купити яскраві зошити, тоді придбайте кілька, але не упаковку.

9. Ручки краще купувати такі, що тонко пишуть і не гелеві. Не весь папір з якого зроблені зошити, добре вбирає чорнило. Обирайте ручки й олівці, керуючись їх функціональністю і зручністю - вони не мають бути занадто довгими або важкими і не повинні ковзати в руці дитини.

10. Пенал має бути міцним. Врахуйте, що дитина буде його випускати з рук і навіть кидати, адже діти люблять побавитися. Тендітні пенали вам не підійдуть, через 2-3 місяці доведеться купувати новий. І найважливіше, не купуйте пенал, зібраний разом з олівцями, точилкою і ручкою. Це не практично і всі складові поганої якості, а грошей ви заплатите більше.

11. Портфель/сумка - найдорожча покупка з шкільного приладдя. Ціни найчастіше завищують перед школою. Рекомендую відмовитися від покупки нового портфеля перед 1 вересня. Зачекайте місяць і з розпродажу зможете купити вже зі знижкою мінімум 30%.

Нагадаємо, одягати школярів вигідніше через інтернет. Цьогоріч підготувати хлопчика в школу буде коштувати 335 грн, а за нові речі треба заплатити близько тисячі. Повністю одягнути до школи дівчинку можна за 825 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гриневич презентувала концепцію "Нової української школи"

Зараз ви читаєте новину «Як зекономити на товарах до школи: 11 важливих порад». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 35413
Голосування Які умови миру і зупинення війни для вас прийнятні
  • Відмова від Донбасу, але вивід військ РФ з усіх інших територій
  • Замороження питання Криму на 10-15 років
  • Відмова від Криму і Донбасу за умови надання гарантій безпеки від Заходу щодо всіх інших територій
  • Зупинка війни по нинішній лінії фронту
  • Лише повне відведення військ РФ до кордонів 1991-го
  • Ваш варіант
Переглянути