20

Національна збірна Швеції
Національна збірна Англії
Наставник англійців Рой Ходжсон

Збірна Англії обіграла команду Швеції на чемпіонаті Європи з футболу 2012 року. Англійці, поступалися по ходу зустрічі з рахунком 1:2, зуміли переломити хід гри і перемогти з рахунком 3:2. Після цієї поразки шведська збірна втратила всі шанси на вихід в 1/4 фіналу Євро-2012.

Рахунок в матчі на 23-й хвилині відкрив нападаючий збірної Англії Енді Керролл. На 49-й хвилині англійський захисник Глен Джонсон забив гол у свої ворота, а на 59-й хвилині швед Улоф Мельберг вивів свою команду вперед.

Англійці відігралися на 65-й хвилині завдяки голу Тео Уолкотта, який вийшов на заміну. На 78-й хвилині переможний гол у ворота шведів забив Денні Велбек.

Раніше 15 червня відбувся матч інших команд групи D. У ньому збірна Франції перемогла команду України з рахунком 2:0 завдяки голам Жеремі Менеза і Йоана Кабая.

Після двох турів у збірних Франції та Англії по чотири очки, в українців - три очки, а шведи очок не набрали. В останньому турі французи зіграють зі шведами, а Англія - з Україною, повідомляє "Лента".

Євро-2012

Група D

2-й тур

Швеція - Англія 2:3 (0:1, 2:2)

Голи: 0:1 - Керролл (23), 1:1 - Джонсон (49, автогол), 2:1 - Мельберг (59), 2:2 - Уолкотт (64), 2:3 - Уелбек (78).

Швеція: Ісакссон, Гранквіст (Люстіг, 66), Мельберг, Ольссон, Март. Ольссон, Свенссон, Чельстрем, Ларссон, Елмандер (Розенберг, 79), Ельм (Вільхельмссон, 81), Ібрагімович.

Англія: Джо Харт, Джонсон, Террі, Лескотт, Е. Коул, Мілнер (Уолкотт, 61), Джеррард, Паркер, Ешлі Янг, Уелбек (Окслейд-Чемберлен, 90), Керролл.

Попередження: Мілнер (58), Мельберг (63), Ольссон (72), Свенссон (90).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Англії відправила Швецію додому ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua