середа, 30 вересня 2020 18:14

За булінг у школі призначили серйозне покарання

За булінг у школі призначили серйозне покарання
Булінг у школах заслуговує на суворе покарання. Фото: Depositphotos/belchonock

За булінг однокласника дитина потрапить до відділку поліції. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов повідомив, що поліція поставить на облік дитину, яка займається булінгом іншої дитини. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Минулого місяця вийшов наказ від Міністерства внутрішніх справ України про адміністративну і кримінальну відповідальність для школярів.
Дитина, яка влаштувала булінг іншого школяра, стане на профілактичний облік.
Підстава для цього — копія рішення суду про притягнення дитини до відповідальності.
Після цього поліцейський створює особисту справу та постанову про те, що дитина перебуває на профілактичному обліці. Поліцейські мають провести профілактичну роботу з порушниками, а саме виховну бесіду з дитиною за місцем її проживання або навчанням не рідше одного разу на місяць;
Обов'язково проводять бесіди з батьками дитини або її іншими законними представниками, членами сім'ї, щоб усунути причини, які спонукали дитину вчинити правопорушення;
Поліцейські мають з'ясувати умови проживання дитини, а також чинники, які можуть негативно на неї впливати та спонукати до булінгу тощо.
Дитина, яка потрапила на профілактичний облік, перебуває на випробувальному терміні, якщо за рік ніяких порушень не виявлено, її знімуть з поліцейського обліку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОН рекомендує використовувати форму онлайн-навчання

Систему дошкільної освіти збирається реформувати Міністерство освіти і науки України. Відомство хоче підняти її на загальноєвропейський рівень з урахуванням кращих традицій вітчизняної педагогіки, заявляє виконувач обов'язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Зараз ви читаєте новину «За булінг у школі призначили серйозне покарання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути