Субота, 10 серпня 2019 03:28

Виявили новий вид павука

Виявили новий вид павука
Виявили новий вид павука-вовка. Фото: Політека.

Наукова експедиція зоологів з Алтайського державного університету на Мультінскій ділянці Катунского заповідника знайшли новий для науки вид павука-вовка.

Невідомий вид членистоногих відноситься до сімейства Lycosidae (павуки-вовки), передає РІА Новости.

"Павуки цього сімейства живуть тільки в високогір'ях, населяючи виключно осипи. Близько 2/3 їх видів є ендеміками Алтайських гір, а часто мешкають в межах будь-якого конкретного гірського хребта. Важливо відзначити, що павуки-вовки з цього роду аллопотрічні, тобто різні види живуть на різних хребтах. Але у випадку з виявленим новим видом ситуація інша: новий вид живе на одній горі і в одному осипі з другим видом з цього роду, вже відомим науці. Дана ситуація, спільне проживання в одній осипи двох павуків з роду Acantholycosa, є унікальною", – йдеться в повідомленні прес-служби університету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Пенсія у вигляді м'яса й молока" - як святкують День кота

Невідомий вид павука-вовка виявився полохливим. Він відразу втікав і ховався в щілини між каменями. Однак учасникам наукової експедиції вдалося відобразити на фото і відібрати кілька особин павука-вовка для подальшого опису та оприлюднення.

До кінця року подивитися на унікального павука можна буде в зоологічної колекції Катунского заповідника.

Чим більше домашніх улюбленців у будинку, тим життя цікавіше. Якщо є бажання завести і кота, і собаку, боятися не треба: змалечку зростаючи разом, вони приживуться один до одного й навчаться мирно ділити територію.

Зараз ви читаєте новину «Виявили новий вид павука». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода