Сни-жахи і хвороби мозку можуть бути безпосередньо пов'язані між собою.
Експерти вважають, що сильні яскраві і важкі спогади можуть впливати на фазу швидкого сну.
Це веде за собою катастрофічні наслідки.
Про це повідомляє facenews.
На конференції нейробіологів в Монреалі нейрофізіолог Джон Півер з Університету Торонто, Канада розповів про зв'язок жахливих сновидінь з поширеними хворобами мозку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені дізналися, як чай впливає на жінок
На думку Півер, порушення фаз швидкого сну сприяє переживання важких, яскравих і страшних сновидінь. Процеси в нейронах мозку, викликані порушеннями сну, можуть привести до того, що крім абсолютно реальної картинки людина може кричати уві сні, битися, відчувати м'язові спазми, судоми і навіть падати з ліжка.
Фахівці вирішили провести дослідження, учасниками якого стали миші. У процесі спостереження тваринам вводили спеціальний засіб, що розвиває хвороби мозку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дослідження: коли люди вперше виростили рис
З'ясувалося, що при наявності захворювань і запуску дегенеративного процесу у мишей з'являлися симптоми, які виникають у людей під час снів-жахів. Також фахівці помітили у гризунів порушення діяльності і зайве занепокоєння. Опублікована теорія знаходиться на ранній стадії і не доведена повністю. Науковці припускають, що результати експериментів допоможуть в майбутньому визначати дегенеративні захворювання мозку.
Забруднення повітря може бути причиною поганого сну, вважають дослідники з Вашингтонського університету.
Коментарі