Змішуючись з хлорованою водою, сеча утворює токсичне для легень поєднання. Через це за тривалого контакту з випаровуванням, може розвинутися бронхіальна астма. Вчені придумали новий спосіб оцінки кількості сечі у воді.
"Як виявили, молекули підсолоджувачів присутні у всіх вивчених публічних басейнах і джакузі. Це показує, як сильно люди впливають на якість води в таких закладах. Необхідно навчати відвідувачів азам особистої гігієни в басейнах, бо ці речовини небезпечні для їх здоров'я", — сказала Ліндсі Блексток з університету Альберти в Канаді.
Протягом тижня спеціалісти перевірили понад 250 зразків води, зібрані у 31 громадському басейні і саунах Канади. Також тестували 90 зразків водопровідної води. Про це повідомляє 9tv.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фото, які не може пояснити наука
Підрахунки показали, що кількість сечі у воді становила 75 л у великому басейні (до 830 000 л) і 30 л сечі в наполовину меншому басейні.
Африканські слони сплять в середньому близько 2-х годин на добу. Це найменше серед усіх звірів. Вони регулярно проводять до 2-х діб без сну. Дослідники з Витватерсрандського університету в ПАР спостерігали за кількома слонами із заповідника Ботсвани.
Коментарі
1