Ексклюзиви
Пʼятниця, 14 вересня 2018 07:25

Робот Софія відвідає Україну

Робот зі штучним інтелектом Софія стане гостею Olerom Forum One 2018.

Це одна з наймасштабніших бізнес-подій Східної Європи. Вона відбудеться 13 жовтня в столичному Палаці спорту, передає "Максимум ТВ".

Цьогорічний форум присвячений темі "Людина&технології: трансформація можливостей". На ньому обговорюватимуть тренди майбутнього, інновації в бізнесі і те, як сила прогресивних технологій може служити на користь бізнесу і відкривати нові горизонти для розвитку українських компаній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робот Софія відмовила в поцілунку Віллу Сміту

Чим відома робот Софія:

1. Вона вміє обробляти візуальну інформацію та розпізнавати обличчя. Може імітувати понад 60 видів емоцій, людські жести і вираз обличчя.

2. Це чат-бот, який може відповідати на певні питання і проводити прості бесіди.

3. Робот використовує технологію розпізнавання мови від Alphabet і самонавчається.

4. У 2017-му Софія отримала громадянство Саудівської Аравії, а у 2018 році – навчилася ходити і танцювати.

5. Софія виступає з лекціями по всьому світу, дає інтерв'ю.

6. Софія хоче мати сім'ю і вважає, що у роботів має бути більше прав, ніж у людей, тому що у них менше ментальних проблем.

Софія була створена компанією Hanson Robotics в 2016 році. Робот оснащений 62 механізмами, що відповідають за міміку та керують рухами шиї. В очах встановлено камери, які дозволяють Софії впізнавати обличчя та встановлювати зоровий контакт.

Брати участь в розмові вона може за допомогою системи розпізнавання голосу. У неї навіть є програмне забезпечення, яке відповідає за особистість.

Зараз ви читаєте новину «Робот Софія відвідає Україну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода