Ексклюзиви
Пʼятниця, 09 квітня 2021 17:21

Нейромережеві технології під час пандемії. Українець Пуля збирається здивувати світ

Нейромережеві технології під час пандемії. Українець Пуля збирається здивувати світ
Одним з очевидних наслідків обмежень, пов'язаних з поширенням COVID-19, стало зростання цифрових платежів. Фото: ПриватБлог

Пандемія коронавірусу змінила життя людей по всьому світі та змусила по-іншому поглянути на звичні речі - роботу, відпочинок, шопінг і навіть ведення бізнесу. Люди адаптуються і очікують нових інструментів, що відповідають ситуації. Основні тренди, такі як цифровізація, поширення безконтактної технології оплати і технологій, які використовують токенізацію, збережуться і після скасування обмежень.

Одним з очевидних наслідків обмежень, пов'язаних з поширенням COVID-19, стало зростання цифрових платежів. Люди частіше купують онлайн і все більше вибирають оплату картами, у тому числі безконтактну технологію, крім всіх інших переваг, вважаючи цей спосіб більш гігієнічним.

Потрібно прислухатися до себе і займатися тією справою, яка подобається і захоплює, вважає молодий фінансовий підприємець Пуля Євген, який працює над стартапом з нейроінтерфейсів.

"На даному етапі я присвячую також багато часу новому проекту з нейроінтерфейсів (BCI: Brain-Computer Interface). Ще в 1998 році був впроваджений перший нейроінтерфейс в мозок пацієнта, який, думаючи або уявляючи рух рук, керував курсором на екрані комп'ютера. BCI, які розпізнають моторні команди, добре вивчені і вже використовуються для реабілітації пацієнтів, які пережили інсульт. Однак є безліч завдань, які можуть бути вирішені за допомогою BCI. Поширення BCI в маси не буде швидким і легким, але прогрес в цій області зараз знаходиться на старті, і його не можна ігнорувати", - вважає Пуля.

Євген відомий у фінансовому світі, як творець міжнародної платіжної системи MOSST Reader. Створивши компанію в 2017 році, він продав її топ-менеджеру швейцарського банку CBH (Compagnie Bancaire Helvétique) Саймон Бенхаму. Роботу над проектом продовжила українська команда, яка буде впроваджувати проекти на європейському ринку.

Зараз ви читаєте новину «Нейромережеві технології під час пандемії. Українець Пуля збирається здивувати світ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 956
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути