Ексклюзиви
Четвер, 22 липня 2021 15:49

Коментувати твіти буде цікавіше: тестують нову функцію

Коментувати твіти буде цікавіше: тестують нову функцію
Користувачі не бачитимуть кількості дизлайків. Фото: pixabay.com

У Twitter запровадили функцію лайків і дизлайків до коментарів. Її тестують, щоб з'ясувати найкращі типи відповідей під час спілкування для подальшого розвитку можливостей соцмережі.

Відтепер можна буде оцінити доречність коментарів до твітів, повідомляє Twitter Support. Нововведення доступне лише для користувачів iOS.

"Можна буде побачити різні варіанти підвищення або зниження голосів за відповіді. Ми намагаємося зрозуміти, які типи відповідей ви вважаєте важливими під час спілкування, щоб згодом показувати більше саме таких коментарів", - ідеться в повідомленні.

Дизлайки не бачитимуть інші користувачі, але їхня кількість враховуватиметься під час підрахунку відповідей "за". Останні показуватимуться у вигляді лайків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: iPhone з підтримкою 4G більше не буде - ЗМІ

Голосова соцмережа Clubhouse скасувала запрошення на реєстрацію та відкрила вільний доступ для всіх користувачів. Спочатку соцмережа була доступною тільки на iOS за інвайтами. Це стало своєрідною фішкою і рекламою соціальної мережі.

Зараз ви читаєте новину «Коментувати твіти буде цікавіше: тестують нову функцію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі