пʼятниця, 13 квітня 2018 07:25

Як позбутися апатії: 5 порад
5

Часто апатію плутають з депресією. Апатія проявляється у байдужому ставленні до того, що відбувається навколо. Ніщо не приносить задоволення, не з'являється мотивації до справ, не має бажання бачитися з друзями, кажуть психологи.

Серед причин апатії називають нестачу фізичної активності, неправильне харчування, брак вітамінів. Також погіршення настрою може викликати страх перед важливою подією або незавершені справи, пише "Сегодня".

Щоб зникла апатія не потрібно медикаментозного лікування. Фахівці дають 5 порад, які допоможуть вийти із стану апатії.

1. Змініть те, що можете

Усі проблеми можна вирішити. Головне почати. Почитайте літературу чи статті, що стосуються вашої ситуації. Зробіть висновки і починайте рухатися. Поставте собі запитання: що я можу зробити вже зараз? Що займе 5-10 хвилин часу, але допоможе?

Автор: BroDude
 

2. Робіть звичні речі інакше

Вийдіть із зони комфорту. Розбийте звичну рутину. Почніть з елементарного — почніть раніше прокидатися, змініть звичний сніданок, заведіть нові знайомства чи хобі.

Автор: Yvision
 

3. Самі створіть настрій

Зустріньтеся з друзями, з великою компанією енергійних і позитивних людей. Це можуть бути відвідини творчих, акторських гуртків чи курси танців. Купіть повітряну кульку, і подаруйте дитині. Це зарядить вас позитивом. Якщо ви робитимете щось нове, то введете себе у новий стан.

Автор: volyn.tabloyid.com
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим корисне ведення щоденника

4. Сконцентруйтеся на чомусь одному

Не ведіть себе, як за шведським столом. Не намагайтеся отримати все і відразу. Виберіть щось одне і займайтеся цим. При цьому не допускайте думки про те, що щось втрачаєте.

Автор: hollydolly.com.ua
 

5. Дізнайтеся все про звички

Апатія найчастіше з'являється, коли вас поглинула рутина. Це означає, що ви прищепили собі кілька нудних звичок. Життя дуже одноманітне. Мозок абсолютно не працює, виконуючи все на автоматі. Запишіть усі свої погані та хороші звички. Подумайте, які можна замінити, які викорінити взагалі.

Автор: evolllution.com
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали 10 причин постійної втоми

Конфлікт має дві складові: факти і емоції. Щоб вирішити суперечку, потрібно контролювати свої емоції. Вони найчастіше ґрунтуються на гордості і впертості. Якщо під час суперечки оперують фактами, знайдеться взаємоприйнятне рішення. Емоційну сварка часто не вирішують. Це руйнує стосунки.

Зараз ви читаєте новину «Як позбутися апатії: 5 порад». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 35413
Голосування Які умови миру і зупинення війни для вас прийнятні
  • Відмова від Донбасу, але вивід військ РФ з усіх інших територій
  • Замороження питання Криму на 10-15 років
  • Відмова від Криму і Донбасу за умови надання гарантій безпеки від Заходу щодо всіх інших територій
  • Зупинка війни по нинішній лінії фронту
  • Лише повне відведення військ РФ до кордонів 1991-го
  • Ваш варіант
Переглянути