Понеділок, 09 липня 2018 19:39

Гриневич затвердила вимоги щодо е-підручника

Гриневич затвердила вимоги щодо е-підручника
У Міністерстві освіти затвердили Положення про електронний підручник. Фото: СТС

У Міністерстві освіти затвердили Положення про електронний підручник.

Документ визначає вимоги до змісту, структурних компонентів та функціонування електронного підручника. Наказ підписала міністр освіти Лілія Гриневич, передає Освіта.ua.

Е-підручник можна створити у вигляді самостійного програмного забезпечення або файлу, який відтворюватиметься за допомогою іншої комп'ютерної програми.

"Система завдань, наведених в електронному підручнику, повинна забезпечувати диференційований і компетентнісний підходи до навчання, індивідуалізацію освітнього процесу. Містити завдання для самооцінки, групової роботи, відкриті питання, дослідні, пізнавальні, творчі завдання, завдання для самостійної роботи", - сказано в документі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гриневич готується домовлятися з угорцями про мову

Автори положення про е-підручники кажуть, що вони сприятимуть підготовці підростаючого покоління до життя в інформатизованому суспільстві і підвищать ефективність навчання шляхом впровадження засобів інформатизації.

Два роки тому Лілія Гриневич стала міністром освіти з обіцянкою докорінно змінити закостенілу освітню систему. У перший рік роботи Гриневич дала 30 обіцянок. 9 виконала. Ще 21 запевнення - в процесі виконання, тому і перейшли на наступний рік.

Зараз ви читаєте новину «Гриневич затвердила вимоги щодо е-підручника». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3369
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути
Погода