Ексклюзиви
Понеділок, 20 лютого 2017 16:09

Фізику, хімію і біологію замінить нова дисципліна

Фізику, хімію і біологію замінить нова дисципліна
Фото: Dreamstime

Міністерство освіти пропонує відрахувати з обов'язкового вивчення у старшій школі природничі дисципліни. Про це йдеться у проекті типового навчального плану для 10-11 класу.

Фізику, астрономію, хімію, біологію, екологію та географію внесуть до необов'язкової варіативної частини плану. Натомість введуть єдину дисципліну "Людина і природа". Обсяг викладання предмету - 3 год. на тиждень.

Крім того, замість алгебри та геометрії з'явиться інтегрований предмет - математика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи варто об'єднувати предмети в школі - думки фахівців

Зараз Міносвіти звернулося за консультацією до президента НАН України Євгена Патона. Відомство просить надати висновок щодо наслідків нововведення. Зокрема йдеться про те, як впровадження плану вплине на підготовку професійних кадрів для науково-технічної, оборонної, промислової сфер.

У середині лютого в інтернеті почали обговорювати навчальні програми 5–9-х класів. На сайті EdEra кожен може вносити свої пропозиції. Пропозиція Міносвіти - перший крок до створення профільної школи. Проект типового навчального плану для 10-11 класів має набути чинності з 2018-го.

Зараз ви читаєте новину «Фізику, хімію і біологію замінить нова дисципліна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3601
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути
Погода