вівторок, 06 жовтня 2020 13:01

Apple судиться з партнером, який продавав їхню продукцію замість утилізації

Apple судиться з партнером, який продавав їхню продукцію замість утилізації
В Apple виявили, що 18% девайсів, які компанія відправила на переробку, усе ще були під'єднані до інтернету, і припустила, що вони насправді продавалися, а не були утилізовані. Фото: pixabay

Apple позивається до колишнього партнера по бізнесу за крадіжку та перепродаж понад 100 тис. девайсів, які ця компанія мала утилізувати та переробити.

З січня 2015-го по грудень 2017 року компанія з переробки GEEP Canada отримала пів мільйона девайсів, які Apple їй замовила утилізувати, повідомляє Sky News.

В Apple виявили, що 18% девайсів, які компанія відправила на переробку, усе ще були під'єднані до інтернету, і припустила, що вони насправді продавалися, а не були утилізовані. GEEP не заперечує, що iPhone, iPad та Apple Watches украли, проте звинуватила у цьому шахраїв - співробітників своєї фірми. Apple стверджує, що відповідальні дійсно були старшими менеджерами компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Злили перші фото та дату продажу iPhone 12

Позов з'явився після того, як виробник iPhone зробив аудит складу канадської компанії з утилізації і виявив, що його пристрої зберігаються в зоні, яку не охоплюють камери безпеки. Apple перевірила серійні номери цих пристроїв. Після дослідження власних інформаційних систем з'ясувалося, що багато девайсів були під'єднані до серверів компанії.

"Щонайменше 5,3 кг девайсів Apple залишили приміщення GEEP без переробки - факт, який визнала сама компанія", - зазначається у позові Apple.

Компанія хоче повернути весь прибуток, який GEEP отримала під перепродажу крадених пристроїв, і додатково ще $2,27 млн. Усі ділові контакти з GEEP компанія припинила.

Продукти, які відправляються на переробку, більше не відповідають вимогам продажу їх споживачам. Їх відновлення із підробленими деталями може викликати проблеми у роботі девайсів.

Патентне відомство США опублікувало заявку від Apple щодо складного електронного девайса у вигляді телефону або планшету з гнучким екраном, який може самовідновлюватися від подряпин чи інших пошкоджень.

Зараз ви читаєте новину «Apple судиться з партнером, який продавав їхню продукцію замість утилізації». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути