Неділя, 08 липня 2018 10:31

Золоті правила першого доларового мільярдера

Автор: MPort
  Мільярдер займався благодійністю, був засновником Фонду Рокфеллера, жертвував великі суми на медичні дослідження та освіту.
Мільярдер займався благодійністю, був засновником Фонду Рокфеллера, жертвував великі суми на медичні дослідження та освіту.

"Знаєте, що приносить мені найбільше задоволення? Бачити, як приходять дивіденди від вкладених мною зусиль", - казав Джон Рокфеллер - перший у світі доларовий мільярдер.

Він народився 8 липня 1839 року. З раннього віку виявляв комерційну кмітливість — продавав сестрам цукерки, які купував гуртом. У 7 років заробив перші гроші — збирав картоплю та вирощував індиків.

У 31 рік заснував нафтову компанію Standard Oil, якою керував до виходу на пенсію. Займався благодійністю, був засновником Фонду Рокфеллера, жертвував великі суми на медичні дослідження та освіту. Також заснував Чиказький і Рокфеллерівській університети. На момент смерті Джон Рокфеллер володів $1,4 млрд, або 1,54% ВВП США.

Gazeta.ua підготувала 10 правил, яких дотримувався перший мільярдер в історії.

1. Менше працюй на когось. Чим менше ти працюєш не на себе, тим гірше ти живеш! Робота походить від слова раб.

2. Якщо у тебе мало грошей, треба робити бізнес. Якщо у тебе немає грошей зовсім, треба робити бізнес терміново, прямо зараз.

3. Заощаджуй гроші. Шукай де можна купити продукцію дешевше або гуртом. Складай список покупок заздалегідь і купуй тільки те, що є в списку.

Автор: diletant.media
  Акція компанії Standard Oil. Її Джон Рокфеллер заснував у 1870 році.
Акція компанії Standard Oil. Її Джон Рокфеллер заснував у 1870 році.

4. Думай як заробити $50 тисяч на місяць. Можна більше, менше не можна. Не треба боятися великих витрат, треба боятися маленьких доходів.

5. Я волів би отримувати дохід від 1 відсотка зусиль ста людей, ніж від 100 відсотків своїх власних зусиль.

6. Шлях до величезного багатства лежить через пасивний дохід. Дохід який приходить до тебе не залежно від твоїх зусиль. Створи джерело пасивного доходу і живи собі на втіху.

7. Гроші приходять до тебе через інших людей. Спілкуйся! Не товариські люди вкрай рідко стають багатими.

8. Будь наполегливим. Це найнеобхідніша якість людини. Наполегливість може подолати все, навіть закони природи.

Автор: 24smi.org
  Рокфеллер в кінці життя оточував себе розкішшю, але не афішував цього перед суспільством. Сімейство магната володіло апельсиновими гаями, віллами і особняками, земельною ділянкою 273 га.
Рокфеллер в кінці життя оточував себе розкішшю, але не афішував цього перед суспільством. Сімейство магната володіло апельсиновими гаями, віллами і особняками, земельною ділянкою 273 га.

9. Допомагай людям не за гроші, а від чистого серця. Віддавай 10 відсотків прибутку на благодійність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джон Рокфеллер штрафував власних дітей

10. Вивчай біографії і думки найбагатших людей світу, які досягли успіху. Історія життя успішної особистості допоможе здійснити бажання кожного.

У 1935 році, коли Рокфеллерові виповнилося 96 років, страхова компанія надіслала йому чек на $5 млн. Це був перший випадок за всю історію фірми - за статистикою до такого віку доживає тільки одна людина зі ста тисяч. Рокфеллер хотів дожити до 100 років. Однак помер 23 травня 1937-го на 97-му році життя від серцевого нападу.

Зараз ви читаєте новину «Золоті правила першого доларового мільярдера». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 16233
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути
Погода