Середа, 15 січня 2014 17:11

Уряд схвалив зближення з Митним союзом

Уряд схвалив зближення з Митним союзом
Кабмін схвалив Програму співробітництва з Митним союзом. Фото: dt.ua

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні схвалив Програму співробітництва України з державами - членами Митного союзу.

Термін її реалізації розрахований на період до 2020 року, повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Як пояснив керівник відомства Ігор Прасолов, мета Програми - поглиблення економічної інтеграції для досягнення високих темпів економічного зростання, підвищення конкурентоспроможності, поліпшення інвестиційного клімату і підвищення інвестиційної привабливості, рівня і якості життя населення, його соціальної захищеності з урахуванням об'єктивних інтересів України та держав - членів Митного союзу.

"Результати, які ми очікуємо від реалізації Програми, - це, перш за все, підвищення обороту двосторонньої торгівлі в середньому не менше ніж на 10-15%, збільшення частки торгівлі несировинними товарами і послугами, нарощення обсягу взаємних інвестицій у середньому не менше ніж на 15% та подальше зростання випуску продукції підприємствами із взаємними інвестиціями", - сказав Прасолов.

Програма передбачає співробітництво України з країнами - членами Митного союзу у торговельно-економічних відносинах, паливно-енергетичному комплексі, транспорті,  агропромисловому комплексі, космічній сфері, технічному регулюванні,  розвитку інновацій та наукових досліджень, прикордонному та міжрегіональному співробітництву.

Зараз ви читаєте новину «Уряд схвалив зближення з Митним союзом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

33

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26371
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути