понеділок, 11 квітня 2016 15:31

Україна потрапила в топ-25 дешевих для життя країн

Україна потрапила в топ-25 дешевих для життя країн
touristclub.kiev.ua

Україна опинилася на 24-му місці зі 112 за дешевизною життя.

Рейтингова компанія GoBankingReates дослідила купівельну спроможність, вартість оренди помешкання та ціни в різних країнах світу, пише УНН.

Дослідники орієнтувалися на нью-йоркські показники. Українці мають нижчу на 72% купівельну спроможність, ніж мешканці Нью-Йорку. Оренда житла в Україні дешевша від Нью-Йорка на 91%. Ще на 71% нижчі ціни на послуги в українських містах порівняно з нью-йоркськими.

Мешканці української столиці без врахування витрат на оренду житла витрачають на місяць 325 доларів.

Росія посідає в рейтингу 50-те місце, а Білорусь - 39-те. Очолили рейтинг найдешевших країн Індія і ЮАР. Найдорожчим у світі життям можуть похвалитися Швейцарія, Багами, Бермуди та Гонконг.

Нагадаємо, Вінниця стала містом з найвищим рівнем життя - опитування.

Зараз ви читаєте новину «Україна потрапила в топ-25 дешевих для життя країн». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути