Середа, 17 серпня 2011 19:56

Україна посіла 31-е місце у рейтингу організації бізнесу

Україна посіла 31-е місце у рейтингу організації бізнесу

Україна посіла 31-те з 44-х місць серед країн, що розвиваються, які міжнародні корпорації розглядають як місце для організації свого бізнесу, говориться в огляді компанії Cartus (Денбері, США).

Такі дані засновані на опитуванні представників 116 міжнародних корпорацій, які відправляють в інші країни від десятків до тисяч співробітників на рік.

Згідно з опитуванням, перше місце зайняв Китай, друге - Індія, третє - Бразилії і четверте - Росія. При цьому в першу десятку увійшли Філіппіни, Південна Африка і В'єтнам, які до цього ніколи не були серед перших 25 країн.

У повідомленні також зазначається, що для 51% респондентів розвиток бізнесу на ринках, що розвиваються більш важливо, ніж на традиційних ринках, 34% вважають ці ринки однаково важливими для розвитку, тоді як 9% вважають розвиток на традиційних ринках пріоритетним.

При цьому, відповідаючи на питання про пріоритетність ринків в наступні два роки, 68% респондентів відзначили як дуже важливі ринки, що розвиваються.

Компанія Cartus надає послуги з організації переміщення бізнесу в більш ніж 160 країнах світу, серед яких переміщення співробітників, включаючи продаж/купівлю їхнього житла, навчання мовам та інше. Компанія з 2,8 тис. співробітників, у тому числі 700 осіб, що працюють поза США, забезпечує більше 140 тис. трансферів в рік серед 160 країн світу.

Зараз ви читаєте новину «Україна посіла 31-е місце у рейтингу організації бізнесу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 25461
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути